نمایش پست تنها
قدیمی 03-20-2014, 02:53 PM   #27
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها

من واقعا در تعجبم شما حالتون خوب باشه یا نه !!
این پستتون نشون داد اعتبارتون در چه اندازه هست برای من !! تا به حال همچین پستی با این هدف تو این فروم ندیده بودم .
در مورد چک کردن سایتهای خبری هم باید بگم واسه من 1 دقیقه طول میکشه تا منابع ام رو چک کنم و تمام اخبار تنیس دقیقا در زمان منتشر شدن تو اکثر سایتهای ورزشی معتبر به گوشیم ارسال میشه پس لطف کن با این پستهات نظم انجمن رو به هم نزن که این بار سومت بود که قوانین سایت رو نقض کردی و برخلاف قوانین سایت اخبار کذب بدون منبع منتشر میکنی.
دوست به ظاهر محترم

1.در حد و جايگاهي نيستي كه بخواي براي من اعتبار تعيين كني

2.اتفاقا تصور مي كنم شما حال خوب و چندان متعادلي نداري چون كه اينهمه تنفر و نفرت از يك بازيكن تنيس بشدت غير معقول و غير عادي مينمايد.و من يك نكته را دقت كرده ام كه شما هوادار نادال نيستي بلكه به دلايلي نا معلوم و بعضا نا معقول فقط از فدرر نفرت و انزجار داري و ظاهرا از هواداران او نيز به همين اندازه متنفر هستي

3.پستي كه دادم جنبه طنز داشت, اگه تا حالا همچين پستي تو عمرت نديدي,به خاطر اينه كه به جاي بهره بردن از خلاقيت,مدام به صورتي تكراري نخ نما و بي مزه به 3 روش پست ميدي 1. يا فدرر رو nبار علي دايي خطاب كني2.از سه تا علامت تعجب براي تمام جملاتت تو پست هات استفاده كني3.به هواداران فدرر تيكه پراني كني

4.پست ديگري چه از لحاظ فني و يا طنز از عهده شما خارج است و فقط با گذاشتن تعداد نا محدود
علامت تعجب سعي در جبران كردن طنز فافد در پست هاي هميشه تكراري ات داري

5.شما كه انقدر دم از قوانين ميزني سعي كن بسيار مهمتر از اون اخلاقيات رو زير پا نگذاري و بعد از شكست هاي فدرر از لّذت بردن و مرور خاطرات باخت هاي فدرر صحبت نكني و اندكي جوانمرد باشي و دل هواداران فدرر رو نشكني,كه دل شكستن هنر نيست اگر توانايي داري كه به شدت بعيد ميدونم بازيهارو نقد كن

6.جاي تعجبي نيست كه شما از نقدهاي بنده به زبان انگليسي بيزار و گريزان باشي.چون به دليل عدم توانايي به شدت از نقد گريزان و به دنبال حاشيه سازي و كل كل هاي بيهوده و البته تكراري هستي.در بسياري از مواقع دقت كرده ام كه شما مسبب و منشا تمام كل كل هاي بيهوده در فروم هستي و پاي افراد با شخصيت را به اين بحث هاي بي ثمر باز كرده اي كه خود مي تواند سر انجام منجر به بي احترامي طرفين مقابل بي انجامد.

7.داشتن اندكي ظرفيت بد نيست.و لحظه اي كه پستي به مذاق شما خوش نيومد,زود فرا فكني و مغلطه كني و قوانين را جار بزني.در ضمن شما نيازي نيست دايه مهربان تر از مادر شوي و مدام قوانين قوانين كني.مديران انجمن خيلي بهتر از شما خود به خوبي واقف به قوانيني كه شما مدام از انها دم ميزني هستند.شما نيازي نيست به انها ياد اوري كني.

8.عده اي از دوستان كه اكنون دم از قوانين مي زنند,در ابتدا كه نادال را در چند پست ستايش كردم,حتي از پست ها سپاسگذاري هم مي كردند.سوال من اين است: چطور ان زمان قوانين وجود نداشت؟!

9.واقعا براي خودم متاسفم كه وقت خود را هدر داده و با فردي مثل شما بحث كردم
swiss express آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: