نمایش پست تنها
قدیمی 04-24-2016, 11:23 AM   #6
Alireza_Alemi
Member

پستها: 54
سپاس: 55
در 10 پست 18 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : راه کار های عملی برای کاهش هزینه ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir23 نمایش پست ها
سلام دوستان
دیدم این روزا واقعا هزینه های ورزش تنیس رفته بالا راکت که شده ۶۰۰ به بالا زمین هم مشهد ۱۰ تا ۱۲ تومنه ساعتی!! توپ هم شده خدا تومن! گفتم یک تاپیک بزنم تا دوستان برای کاهش هزینه های ورزش تنیس هم فکری کنن...ممنونم از همکاریتون :)

سلام امیدوارم مسابقات زیاد بشه تا هزینه های لوازم تنیس پایین بیاد با اینکاراشون باعث میشن که عده ی کمی از تنیس استفاده کنند و قیمت ها گرون بشه و لوازم هم خیلی خیلی کم وارد بازار بشه و کسی که داره استفاده کنه و کسی که نداره و میتونه و پیشرفت داره باید درکوزه بشینه آب بخوره من خودم از زمانی که متوجه پیشرفتم توی تنیس شدم خیلی علاقه و انگیزم بیشتر شده اما لوازم گرون و هزینه های زمین بسیار بالا و بخصوص بخوای با مربی بزنیم که باید بیشتر هزینه کنیم بخصوص با شرایط الان جامعه

لطفا دوستان توی مشهد کسی هست راهنمایی کنه بگه زمین خوب کجا هست هتل ثامن و پردیسان و دانشگاه فردوسی و زمین آستان قدس و هفت تیر کدومش بهتره ؟

آیا برای یک راکت دسته دوم 250 به پایین هزینه کنم خوبه با یه جفت کفش 200 تومنی مناسبه اگه نظر و راهنمایی و پیشنهادی دارید علان کنید ممنون میشم

لطفا درمورد مربی هم بگید که کجا میشه رفت و کدوم بهتره تا بصورت خصوصی کار کنم و بتونم پیشرفتم رو سرعت ببخشم و اصولی بازی کنم

توی مشهد چطوری باید باخبر بشیم مسابقات چطوری و کی برگذار میشه آیا سایتی هست ؟
Alireza_Alemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول