نمایش پست تنها
قدیمی 10-30-2014, 02:57 AM   #13
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

من سالیان پیش هم به بچه ها مخصوصا افشین می گفتم که این کند کردن سطوح به این خاطر بود که فدرر کمتر title بگیره
علتشم اینه که ورزش به زدن رکوردها زندست اگر سطوح کند نمی شدند فدرر الان بالای ۲۵ تا گرند اسلم داشت و ایا شما فکر می کنید کسی می تونست دیگه رکوردشو بزنه؟
کلی وقت بود همه دنبال زدن رکورد ۱۴ گرند اسلم سمپراس بودند که بالاخره این رکورد رو فدرر زد و حالا هم همه دنبال زدن رکورد فدرر و این ورزش رو جذاب می کنه
این طولانی تر شدن رالی ها که من و دوستام اسمشو میزاریم اره کشی از عقب زمین به هیچ وجه زیبا نیست یعنی شما به هر کسی که بو ای از تنیس برده باشه بگید خندش می گیره که اره کشی از عقب زمین جذابه
اون سبکی که زدن داغونش کردند که بازیکن هجوم میاورد رو تور قشنگ بود یا اره کشی از عقب زمین؟
همین سونگا ۲۰۰۷ توی لندن به حدی زیبا بازی می کرد و یک Serve and volleyer به تمام معنا بود
بعد دید با این سطوح که توی تنیس حرفه ای وجود داره این ره به ترکستان است دیگه به ندرت میاد روی تور اونوقت این بازیکن که سرویس و والی و فرهندش بی نظیره باید مثلا رنکش باشه ۱۵ ماری که به غیر از بکهند هیچی نداره باید رنکش باشه مثلا ۳ و دو تاگرند اسلم هم برده باشه
واقعا ناجوانمردانست
تکنیک و تاکتیک جاشو داده به جیم
من که خودم فکر می کنم تمامی دونده ها اگه چند سال تنیس بازی کنند در حد اینکه بتونند توپ رو منار کنند میاند تو Top 10

ویرایش توسط Farid : 10-30-2014 در ساعت 03:12 AM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: