نمایش پست تنها
قدیمی 11-30-2015, 10:47 AM   #207
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali mohsenian نمایش پست ها
با سلام
این آخرین پست منه با این اکانت
چون در این دوره شش هفت ماهه که در این سایت عضو بودم و در کوران کل کل ها میان دوستان در تورنمنت ها گاها نتونستم هیجانات خویش رو کنترل کنم و جواب ناشایست دوستان و هموطنان گلم دادم و باعث ایجاد مخاطره در دوستان و خودم شدم در پایان اگر حرفی به کسی زدم که باعث ناراحتیشون شده قصدی نداشته و فقط در چارچوب کل کل بوده و از همه دوستان مخصوصا فدرری ها که در این دوران بیشتر رو این دوستان زوم بودم پوزش میطلبم
انشاالله با اغاز سال 2016 با اکانتی جدید که دیگه در اون توهین و تحقیر و تمسخری وجود نداشته باشد به جمع دوستان گرامی برمیگردم
یا علی
علی آقای عزیز - سلام
صمیمانه و خالصانه از شما برادر عزیزم به خاطر دلجوئی که به صورت پیغام خصوصی از بنده نمودید تشکر دارم ، این احساس و اخلاقتان درخور تحسین می باشد .

انشاالله در سال 2016 در کنار هم صمیمانه و دوستانه شاهد یازیهای جذاب باشیم و این بازیها و تنیسورها بهانه ائی باشد برای دوستیها و صمیمیت بیشتر بین اعضاء سایت

ضمنا ، آهای نواکیون - آهای نادالیون چقدر خسیس هستید شما، راضی شوید این پیرمرد ما یک گرند دیگه بگیره دنیا به آخر نمرسه که - بعد بیائید رکوردش رو بزنید واسه نواک . نادال زدن رکورد 17 با 18 چه توفیری داره آخه

ارادتمند علی آقای گل و دیگر اعضای محترم / علیرضا

ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: