نمایش پست تنها
قدیمی 11-23-2015, 12:16 PM   #188
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

کلوپ طرفداران نواک جوکوویچ در ایران

نواک جوکوویچ یکی از بهترین فصلهای تاریخ را با قهرمانی در تورنمنت پایان فصل لندن به پایان رساند.این یازدهمین قهرمانی جوکوویچ در سال 2015 بود .

" قطعا به همراه اعضای تیمم به موفقیتهای که بدست آوردم افتخار میکنم. فصل طولانی بود ، اما بهترین فصل زندگی من بود.بدون حمایتهای اعضای تیمم و خانواده ام نمی تونستم به اینجا برسم. سعی می کنم هر لحظه ای که در این سطح هستم رو مغتنم بشمارم.وقتی بچه بودم ، آرزوم این بود که در تورنمنتهای مثل این شرکت کنم و برای مهمترین جامها مبارزه کنم.

بازی کردن مقابل راجر خیلی خاصه.باید خودتون رو با بازی او تطبیق بدید.او خیلی سریع بازی میکنه.در بازی با او همه چیز سریع اتفاق میفته. خیلی در بازیش تنوع میده ، بسوی تور می آد ، سرویسهای خیلی خوبی میزنه و فورهندش که یکی از بهترینهای تاریخه.او واقعا یه بازیکن کامله.میدونستم که همیشه سعی میکنه حریفش رو به سختی تحت فشار بزاره و در بیس لاین به بهترین شکل عمل کنه که امروز هم همین کار رو انجام داد.بنظرم سعی کردم نسبت به بازی قبل که در مرحله گروهی انجام دادیم بهتر عمل کنم و این حقیقت هست که در بیس لاین امروز قدرتمندتر ظاهر شدم.در مواقعی که نیاز بود خوب سرویس زدم و از دردسر خودم رو رهای دادم.بیشتر از بازی قبلی که باهاش داشتم ریترن انجام دادم.فکر میکنم این بهم کمک کرد که بازی رو به رالی بکشونم و من همیشه سعی میکنم او رو مجبور کنم که ضربات بیشتری به توپ بزنه.
دو هفته ای همراه با همسر و پسرم دور از تنیس خواهم بود و استراحت خواهم کرد. به راجر هم تبریک میگم .یک بازی جانانه دیگر با هم داشتیم و امیدوارم که از بودن با خانواده ا ش در دوران استراحت لذت ببره."

https://www.facebook.com/Novak.Djokovic.Persian.Fans?
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: