نمایش پست تنها
قدیمی 11-23-2015, 12:25 AM   #183
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
به به چه سناریوی زیبایی نادال با این برد به احتمال خیلی زیاد تو گروه اول میشه و جوکو هم که با باخت دیشب دومیش تقریبا مسجله. اگه اتفاق خاصی نیفته نیمه با نادال و فینال احتمالی هم با فدرر. هد تو هد با نادال و فدرر هم به ترتیب 23-22 و 22-21، منظورمو میدونید دیگه به هر حال ما جوونیم و آرزو بر جوانان هم عیب نیست
نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali mohsenian نمایش پست ها
با سلام و اعلام تبریکات عالی به راجریون برای ارائه یک بازی خوب و پایان رکورد داخل سالن نواک
باخت استراتژیک
چیزی که من اسمش رو برای بازی دیشب از جانب نواک میزارم دیشب یه بازی پر خطا بی انگیزه و بی شور و هیجان انگار که نواک توی دنیا دیگه سیر میکرد دقیقا مثل فینال های دبی و سینسی که نواک هیچ حرفی برای گفتن جلوی راجر نداشت ولی من معتقدم نواک این بازیارو به راجر میده که برای خودش یک حاشیه امنیت و اطمینانی ایجاد کنه تا از کنار اون بازی های بزرگتر رو بدون اینکه راجر براش مشکلی ایجاد کنه پس بگیره کاری که نواک طی امسال و پارسال انجام داده وهمیشه یه باخت براش برد دوبرابری داشته برای مثال رقابت های نواک و راجر در 2014
برد راجر در 500 امتیازی دبی ->برد نوله در 1000 امتیازی ایندین ولز
برد راجر در 1000 امتیازی مونت کارلو -> برد نوله در 2000 امتیازی ویمبلدون
برد راجر در 1000 امتیازی شانگهای -> برد نوله در 1500 امتیازی لندن
یا مثال های 2015
برد راجر در 500 امتیازی دبی -> برد نوله در 1000 امتیازی های ایندین ولز رم و 2000 امتیازی ویمبی
برد راجر در 1000 امتیازی سینسیناتی -> برد نوله در 2000 یو اس اپن
برد راجر در مسابقه گروهی و 200 امتیازی بارکلیز -> احتمالا برد نوله در فینال 500 امتیازی بارکلیز

با توجه به رقابت های گذشته این دو مشخص است که هر دفعه راجر نواک رو شکست داده شکستی بزرگتر و نه برابر رو متحمل شده شاید نواک این باخت هارو به راجر میده که باعث ایجاد اعتماد به نفس کاذب و یا غرور در راجر بشه یا باعث انگیزه در خودش بشه یا شاید با این باخت ها فشار ها و توجه هات رو از رو خودش برداره تا بتونه راحت تر بازیکنه حالا تحلیلش باشد برای کارشناسان
به هر حال راجر که فعلا تو فیناله و باید بازی فردای نوله با بردیچ رو دید که آیا نواک واقعا به مشکل برخورده و یا باخت دیشب به فدرر یک باخت استراتژیک و اتفاقی بوده
به امید یک فینال جذاب بین نوله و راجر
نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
تبریک به طرفداران فدرر. فینال منتظرتونیم
نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
خوب جالبه همانطور که گفته بودم پیروزی صدتا صاحب و پدر داره و شکست یتیمه
خوب شد راجر برد تا یک عده پیداشون شه
اینها دیشب و امروز قبل از بازی کجا بودن!؟
کسی که جسارت و جرات نداره قبل از بازی خودش را نشون بده و بعد از بازی موقع تقسیم غنایم میاد
در واقع منتظر میشه شکار تموم شه و جنگ مغلوبه شه گوشتهاش که خورده شد برای پاکسازی میاد!

من متاسفانه جایی بودم که به علت بارندگی شدید سیگنال نداشتم و بازی را از دست دادم
بنابراین نمیتونم بگم نواک بد بود یا راج فراتر از انتظار
نه نواک با باخت امشب چیزی از دست داد و نه راج چیزی به دست آورد
باخت خوش موقعی بود و تلنگری برای بازیابی و جمع و جور کردن نواک
برای پنجمین بارکلیز
همچنان شانس اول قهرمانی را نواک می دونم و معتقدم حریف نواک در فینال راج نخواهد بود!

واقعا جاش بود این پستها را دوباره زنده کنم
با تشکر از علی و بهسن عزیز
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: