نمایش پست تنها
قدیمی 08-26-2012, 09:27 AM   #24
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
باو آرین نمیدونستم اینقدر بچه شوخ و با نمکی هستیتا حالا اینقدر تو عمرم نخندیده بودم:gh:حالا ما دوستاتیم طوری نیست ولی جلوی غریبه یه وقت اینارو نگیاحالا آرین من یه کم حافظم ضعیفه،راه دوریم نمیرم همین سال 2012 رو بیا لطف کن یه یادآوری برای من بکن بگو تو مسابقات امسال قرعه نواک و اندی (و اگه خواستی راجر و رافا رو هم بگو)چه جوری بوده.تو کدوم تورنمنت سخت و تو کدوم آسون بوده
علیرضا جان ما دوستیم کلآ ، چیزی هم نیست که بخوایم ناراحت شیم ، اما آرین کاملآ درست میگه ، همیشه میگن کسی که شماره 1 جهان است ، معمولآ از قرعه ی آسون تری برخورداره ، اما تا زمانی که ما 1 بودیم چیزی به نام قرعه آسون به ما نخورد . استرالیا اوپن پارسال ، کوارتر داوید فرر ، سمی اندی ماری ، فینال نادال . یو اس اوپن پارسال کوارتر تیپسی ، سمی فدرر ، فینال نادال . رولند گاروس امسال (چون سال پیش قرعمون آسون بود) کوارتر سونگا ، سمی فدرر ، فینال نادال . ویمبلدون هم پارسال قرعمون سخت بود ، امسال آسون . الان جکوویچ شماره 2 شده ، قرعه هاش بهتره باو ، البته نادال هم که مصدوم هست و اینم باز برای قرعه فدرر هم جکوویچ خوبه . در ضمن دوستان اینقدر سروش جکوویچ رو اذیت نکنید باو بدبختو ، گناه داره
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: