نمایش پست تنها
قدیمی 06-23-2015, 12:31 PM   #23
بهار
Member

پستها: 56
سپاس: 3
در 39 پست 135 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : مهم مهم مهم: تست سطح آگاهی تنیس شما(استادان تنیس ایران بترسند)

نه ما عیب نداریم که کار دیگرانو عیب دار میبینیم. ما همه عالی هستیم و پر از مقام های جهانی تنیس.
انسان خوب هممون پر از مشکلات با پایه و اساس علمی هستیم که اکثرا از نقد فرارین و میگن همه چی عالیه و با یه شعر که معنی اون شعر در مورد چیزی دیگه ای هست فکر میکنن عجب جواب قشنگی دادن. من تنیسم ایراد داره تو تنیست ایراد داره و هممون تنیسمون ایراد داره که به هیچ جایی نرسیدیم. حالا شما بشین فکر کن ما قهرمانیم و بگو واسه چی بی پایه علمی داری انتقاد میکنی در صورتی که بدونه علم داشتنم همه خرابکاریای کنج اندیشان مشخصه. بدونید توهم و تشویق دروغ، جنایت این کشور که همه ما رو به نابودی کشیده.
و کسانی مسوول این جنایتن که مثل یه عده میگن نقد نکنید. چرا بجای اینکه فکر کنید حرف من پایه نداره نمیرید یکم تحقیق نمیکنید که چرا توپ های رالی ایرانیا ته زمین فرود نمیاد.
بعضیا میگن توپ ما ته میره اما غافل از اینکه اونطرف اگه 100 تا توپ رالی میکنن 98 تاش نزدیک خط بیس لاینه نه مثل ما توی 100 تا پراکنده با ارتفاع های مختلف و نقطه های مختلف.( منم توی 10 تا سرویس میام یکبار هدفی که گذاشتمو میزنم اما چرا فدرر 7 بار میزنه یعنی منم بلدم. از این نوع طرز تفکر بچه گانه دست بردارید و اینقدر نگید ما بلدیم ).
یه عده با دوتا کتاب نصفه نیمه خوندن پایه و اساس علم اینیشتنم میتونن راحت پیش خودشون ببرن زیر سوال و احساس شادی کنن. اما دوستان هر حرفی سند میخواد و سند حرفهای من بی بازیکنی این سیستمه تنیس الانه. حالا اگه سندی معتبر تر دارید رو کنید و یادتون باشه سند خیالی و بدبختی رو نکنید.
بهار آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما بهار به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: