نمایش پست تنها
قدیمی 03-31-2014, 09:15 AM   #219
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
میشه بگین مقایسه کردن این دو فینال کجاش خجالت داره ؟
شما بجای اینکه از سرویسهای داغون رافا خجالت زده باشید دارید بهش افتخار میکنید ؟ واقعا نوبره !
کیه که ندونه سرویس مهمترین و فنی ترین ضربه تو تنیسه اونوفت شما برای توجیه شکست مفتضحانه تنیسور محبوبتون از سرویس داغون مایه میزارید . عجیبه والله !!!
تنیسوری که جرات نکنه پا تو اینساید بیس لاین بزاره آخر عاقبتش همین میشه .البته شاید رافا مجبوره که پشت بیس لاین باشه چون خودش بهتر از هر کسی میدونه تکنیک بازی داخل بیس لاین رو نداره .
اگه سال 2009 و 2010 هم به همین شکل پست میدادید خوش بحال ما که دیگه پست نمیدید .

امیدوارم ناراحت نشین چون پاسخی بهتر از این نمیشد برای پست شما داد .
این پست ها ب سبک خود فدرری هاست، تا زمانی که ب رافا و طرفدارانش متلک پراکنی نشده باشه، من حرفی نمیزنم، ولی خب باید جواب شوماهارو ب سبک خودتون داد
خجالت برای شوماس ، شوما که فنی ترین بازیکن رو دارید، همه ی سلاح ها رو دارید از پس رقبای اصلی برنمیاد
من دفاعی از سرویس رافا نکردم، رافا رو خاک تنیس رو شروع کرده و اسپین رو ب کیک ترجیح میداده از همون اوایل و این شده سرویسش
میگم که شاهکار رافا اینه که بدون داشتن سرویس این همه موفقیت کسب کرده
و مطمنئنن اگه سرویس بهتری هم داشت، دیگه ب علی دایی اسطوره گفته نمیشد
اینجور پست دادن ها برازنده ی شوماهاست
شوما قبلا هم ب من توهین کرده بودید که مدیران هم صنف شوما نادیده گرفته بودنش
خوشبحالت باشه،بنده نیازی نیمبینم خودمو ب امثال شوما اثبات کنم
شوما چشم که داری برو همون تاپیک ها رو بخون
سن کاربریت قد نمیده که ببینی قبلنا کاربرای با دانشی مثل ممد و پاور و ... چقد تو بحث ها شرکت میکردن،جو سایت خراب شده
اگه شوما دقت کرده یاشی که نمیکنی من حدود 3 ماه بود که اصلا سایت نمیومدم چه برسه پستی بدم،اینجوری خیلی راحت ترم تا بیام با امثال شوما بحث کنم

ب قول مرتضی که تعداد تبریکات طرفداران اسطوره رو شمارش میکرد
کینه از رافا رو مغز و اعصاب خیلی ها داره اسکی میره
Rafa آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: