نمایش پست تنها
قدیمی 01-26-2012, 12:51 PM   #26
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد
پیش فرض دانلود مسابقات

با درود فراوان خدمت دوستان عزیز ، این اولین تاپیک من در موضوع دانلود مسابقات است و باید توضیحی کوچک در مورد چگونگی دانلود لینک هایی که میدم باید راهنمایی قرار بدم
1.در ابتدا لینک هایی که من قرار میدم ، در اصل لینک های دانلود Torrent است ، اما با روشی که من الان بهتان یاد خواهم داد لینک Torrent را به لینک مستقیم تبدیل کرده و به راحتی بازی هایی که دوست دارید را دانلود کنید (البته خودم بازی ها را برای دانلود در سایت قرار میدم)
2.شما در سایت Torrific.com به سادگی عضو میشید (این سایت فقط ایمیل و پسورد میخواهد و بعد شما عضو هستید و حجمی حدود 3گیگ در روز در اختیار شما خواهد بود) لینک هایی که من قرار میدهم را در قسمت url بالای سایت Torrific پست میکنید و روی Get کلیک میکنید مانند تصویر :

(همان طور که در تصویر میبینید ، در قسمتی که با رنگ قرمز مشخص شده لینک دانلود فایل را در آنجا کپی ، پست میکنید و بر روی get که در سمت راست کادر قرار دارد کلیک میکنید)
3.بعد از انجام دادن کارهای بالا ، سایت از شما سوال میکند که آیا شما میخواهید این فایل به لینک مستقیم منتقل شود و شما به مانند تصویر زیر به روی Initiate bittorrent transmission که در سمت راست قرار دارد کلیک میکنید (0.00000000000001 کیلوبایت هم از حجم شما کم نمیکند [برای کسانی که اینترنت شان حجمی هست]) تصویر :

4.بعد از انجام کار شماره 3 ، کار تمام میشود و شما فقط باید منتظر باشید تا فایل آماده ی دانلود شود (بستگی به Seeds و Peers تورنت دارد ، اما معمولآ فایل های 1 گیگ یا 2 گیگ را در 30 دقیقه آماده ی دانلود میکند و به شما ایمیل میزند) تصویر :

5.بعد از تمام این کارها شما فقط باید منتظر آماده شدن فایل باشید . در تصویر میبینید که در مقابل فایل queuing زده ، به معنی در ردیف قرار گرفتن و هنوز آماده نشده ، هرگاه در کادر قرمز کلمه ی available آمد ، آن موقع فایل آماده دانلود است ، روی فایل کلیک میکنید و با کلیک بر روی فایل مورد نظر ، آن را دانلود کنید . تصویر :

اگر مشکلی دارید حتمآ در همین صفحه بیان کنید و یا اگر مسابقه ای مورد نظرتان هست نیز ، در همین جا پست بزارید . با سپاس از شما
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: