نمایش پست تنها
قدیمی 07-26-2012, 04:10 PM   #2
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

درود.

برای ما که قرعه خیلی خوبی بود. با توجه به قرعه و فرم بازیکن ها در ویمبلدون ، فدرر کاملا فیوریت هست و شانس اول خواهد بود و حذفش تا قبل فینال شگفتی بزرگی خواهد بود. دور اول باید با فایا بازی بکنیم که به عنوان بازی اول ، بازی سختیه. پیش بینی من اینه که 1 ست بازی نزدیک بشه ولی نهایتا راجر پیروز خواهد بود. دور 2 با برنده یوژنی و بنتو بازی خواهیم کرد. یوژنی بازیکن بهتری هست و شانس صعودش بیشتره و برای ما هم بهتره که با یوزی بازی کنیم. هنوز خاطرات تایبرک ست 4 همراهمون هست... حریف دور 3 احتمالا مولر یا ایستومین خواهد بود که بازم به نسبت دور 3 بازی راحتی نیست. دور 4 هم احتمالا با ایزنر ، نلبندیان یا کارلوویچ خواهد بود که اگه به این بیگ سرور ها بخوریم میتونه خیلی خطرناک باشه. به اعتقاد من راجر با این فرمی که داره و البته روحیه و انگیزه بالاش ، این بازی ها ر به هر ترتیبی که هست رد می کنه. اگه به نیمه برسیم انشالله ، با برنده قسمت 2 باید بازی بکنیم. این قسمت ضعیف ترین قسمت قرعه هست و سطحش به مراتب از قسمت های دیگه جدول پایین تره (چون در چمن هست بازی ها). پیش بینی من اینه که برنده از سمت بالا خواهد بود . فرر یا کولشرایبر...

در قسمت پایین رقابت پیچیده تر و احتمالا جذاب تر هست. در قسمت سوم ماری برای رسیدن به نیمه نهایی باید واورینکا ، گسکه و بردیچ ر از پیش رو برداره که به نظرم به جر بردیچ بقیه کار خاصی نمی تونن انجام بدن. پیش بینی من صعود ماری به نیمه نهایی هست. در قسمت چهارم نواک سخت ترین قرعه ر در بین نفرات برتر داره. در دور 2 احتمالا شاهد مصاف نواک با رادیک خواهیم بود که میتونه بازی نزدیکی بشه. هیوئیت هم در این قسمت حضور داره و به نظرم اگه آماده باشه حداقل تا دور سوم میتونه بیاد. نبرد احتمالی جو و رائونیچ هم در دور 2 میتونه جالب باشه. پیش بینی من صعود جو ازین سمت هست.

امیدوارم که رقابت های جذابی ر شاهد باشیم.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
31 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: