Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP 250 تورنمنت ناتینگهام 2016 انگلستان
برنامه برگزاری و ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس ATP 250 تورنمنت ناتینگهام 2016 انگلستان در روز بهرام شید (سهشنبـه) مورخ 31 خرداد ماه 1395 به وقت ایران:
احتمال بارش باران و به تأخیر افتادن مسابقات ناتینگهام وجود دارد
ORDER OF PLAY — TUESDAY, JUNE 21, 2016
CENTRE COURT — From 3:30 PM IRDT
i[8] G Muller (LUX) vs J Vesely (CZE)i
D Istomin (UZB) vs D Dzumhur (BIH) 61 67(4) 00
i[16] R Berankis (LTU) vs D Evans (GBR)i
i[1] K Anderson (RSA) vs I Dodig (CRO)i
i[Q] S Robert (FRA) vs [2] P Cuevas (URU)i
COURT 1 — From 2:30 PM IRDT
i[5] S Querrey (USA) vs [Q] E Escobedo (USA)i
E Donskoy (RUS) vs [9] M Baghdatis (CYP)i
V Estrella Burgos (DOM) vs [14] F Verdasco (ESP)i
After Suitable Rest
i[11] V Pospisil (CAN) vs D Istomin (UZB) or D Dzumhur (BIH)i
COURT 2 — From 2:30 PM IRDT
B Becker (GER) vs [13] G Pella (ARG)i
M Youzhny (RUS) vs [10] P Carreno Busta (ESP)i
K Edmund (GBR) vs [4] A Dolgopolov (UKR)i
J Millman (AUS) vs [6] S Johnson (USA)i
COURT 4 — From 2:30 PM IRDT
i[3] J Sousa (POR) vs D Sela (ISR)i
Not Before 3:30 PM IRDT
i[12] P Lorenzi (ITA) vs A Mannarino (FRA)i
M Jaziri (TUN) vs [7] A Seppi (ITA)i
J Erlich (ISR)/C Fleming (GBR) vs [2] D Inglot (GBR)/D Nestor (CAN)i
COURT 3 — From 2:30 PM IRDT
R Lindstedt (SWE)/A Qureshi (PAK) vs J Knowle (AUT)/M Matkowski (POL)i
S Gonzalez (MEX)/S Lipsky (USA) vs [WC] K Skupski (GBR)/N Skupski (GBR)i
i[15] M Kukushkin (KAZ) vs [Q] F Dancevic (CAN)i
After Suitable Rest
i[1] I Dodig (CRO)/M Melo (BRA) vs [WC] J Marray (GBR)/A Shamasdin (CAN)i
|