نمایش پست تنها
قدیمی 10-10-2013, 05:18 PM   #17
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
یک "پایان تلخ" خیــــــــــــلی بهتر از یک "تلخی بی پایانه"

راجر تمومش کن دیگه, من طاقت این باختارو اونم ب هر کسی من جمله این مونفیس ندارم.
اولا : زیاد خودتو ناراحت نکن دوست عزیز ، من برات یه پیشنهاد دارم همین الان پاشو بساط رسیورو ،شیرینگو و کلا تنیس دیدنو جمع کن تا اواسط ژانویه ( همون کاری که من بعد از یواس کردم ) اونموقع بیا استرالیا رو ببین اگه دیدی باز همون آشو همون کاسست دیگه تنیس نبین تا روزی که خبردار شدی که فرداش راجر میخواد ریتایر کنه .
دوما : بنظرمن در حال حاضر راجر به دودلیل ریتایر نمیکنه : 1) عشق و علاقه بسیار زیاد راجر به خود ورزش تنیس . فدرر همیشه گفته تنیس اوایل براش بیشتر یک سرگرمی لذت بخش بود که بعدها جدی شد . این مسئله کم و بیش برای همه تنیسباز ها وجود داره ولی ظاهرا برای فدرر اثرش خیلی زیاد هست . 2) عامل اصلی دوم بحث اسپانسرینگه . فدرر جزو بزرگترین سلبریتیهای دنیاست و درامد های میلیونی داره و این مسئله رابطه مستقیم با حضورش در کورتهای تنیس داره . مثلا تو همین شانگهای فکر میکنین فدررتو این موقعیت برای چی با اون چینیه تو دوبل شرکت کرد خدا میدونه چقدر بهش دادند .
شما هرچقدر ورزشکار بزرگی باشید بعد از ریتایر کردن در مدت کوتاهی فراموش میشید ، شاید فدرر یک استثنا باشد مثل بکهام .
سوما : امید داشتن به بازگشت فدرر بسیار سخت است . کلا بازی فدرر امسال که هیچ ، پارسالشم به اون بازی تیپیکال فدرر شباهتی نداشت در واقع افت فدرر از سال 2010 شروع شده بود و حالا به اینجا رسیده .
شاید بهتر باشد بعدا در مورد جزئیات تغییر در بازی فدرر در این سالها تبادل نظر کنیم ...
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: