نمایش پست تنها
قدیمی 01-15-2014, 01:24 AM   #72
Mehdi.A
Novak's Fan

آواتار Mehdi.A

پستها: 114
سپاس: 183
در 112 پست 803 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bahrami| Becker| Cash| Henman| Ferrero| Nalbandian| Philippoussis| Robredo| Fish| Roddick| Baghdatis| Söderling| Tsonga| Isner| Almagro| Verdasco| Gulbis| Djokovic| Monfils| Seppi| Fognini| Querrey| Kokkinakis| Thiem| Ćorić| Sock| Bryans| Seles| Azarenka| Vekić| Italy in Davis cup & Fed cup

فاز اینایی که مخالف استخدام بکر هستند رو درک نمی کنم واقعا.
وایدا در زمینه آماده نگه داشتن جوکوویچ خیلی زحمت کشیده. کافیه یه کلیپ چند دقیقه ای از بازی های 5 سال قبل نواک رو دید و ریز تکنیک هاش رو با الآن مقایسه کرد. سرویسش خیلی خیلی پیشرفت کرده، الآن ریترن های خوبی داره و در کل از یه تنیسور جوون ولی بی ثبات تبدیل به بهترین شده. دستش درد نکنه.
نواک در یک سال گذشته هم کماکان از نظر بدنی و تکنیکی آماده بود و اینکه در مقاطعی لغزش داشت به نظرم ارتباطی به نحوه تمرینات نداره. خب وایدا کماکان تمرینات رو هم زیر نظر داره و خللی به این وارد نمی شه اما در نقطه مقابل فکر می کنم اون چیزی که نواک رو وادار به استخدام بکر کرد این بود که در جریان بازی ها وایدا به خصوص این اواخر واقعا رو مخ بود.
نواک برای مثال توی یو اس اوپن (بازی با واورینکا به صورت خاص) یا مونترال (بازی با ایستومین و نادال به صورت خاص) یا سینسیناتی (بازی با ایزنر به صورت خاص) یا ویمبی (کلآ از یک چهارم به بعد) یا استرالیا (دوباره بازی با استن) به صورت واضحی تمرکز نداشت و وایدا هم تو لحظاتی که حتی اگر نمی تونست آرومش کنه حداقل می تونست زبون به دهن بگیره با فریاد بهش دستورات تاکتیکی می داد.
من فکر می کنم بکر اعتماد به نفس رو به جوکوویچ برگردونه. البته اگر استرالیا رو نواک دوباره ببره بی تردید هیچ ربطی به بکر نداره چون نواک بدون بکر 4 تا AO برده . بکر باید خودشو توی جاهایی نشون بده که نواک سال قبل و سال های قبل مشکل داشته. رولند گاروس اولین جا هست. سینسیناتی و یو اس اوپن هم آخرین جاهای مهم. به خصوص اینکه هیچ وقت سینسی رو نبرده و جای خالیش بد جوری تو کلکسیون نواک به چشم میاد.

ویرایش توسط Mehdi.A : 01-21-2014 در ساعت 01:25 PM
Mehdi.A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdi.A به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: