نمایش پست تنها
قدیمی 09-12-2013, 01:32 PM   #591
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
به نظر من در لحظاتی فورهندهای کراس جوکو که روی فورهند نادال میومد امتیازهای زیادی رو واسه جوکو تو ست دوم و سوم اورد ولی نتونست ادامه بده. در واقع فورهندهای کراس جوکو روی فورهند نادال یا واسه جوکو وینر بود یا اگه برگشت میخورد یه نت پوینت بود واسه جوکو. بنابراین جوکو روی فورهند نادال هم خوب بود اما نتونست ادامه بده. واقعا خوشحالم .
نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
iq من گفتم جوکو فورهند اینساید زده. برو اول چپ و راست رو یاد بگیر بعدش می فهمی وقتی جوکو کراس فورهند اینساید بزنه واسه نادال میشه فورهند.
Cross Forehand Inside

یعنی اگه اوایلش شک داشتم که شاید یه ابسیلون تنیس حالیت باشه با این پستی که زدی فهمیدم همون یه ابسیلن هم حالیت نیست. اولاً که بازی به وقت ما صبح ساعت 9 بود و من هم بیدار بیدار بودم. بعد هم تو اگه توی اون پستی که اینجا دوباره نقل قول کردم ازت واژه ی "اینساید" رو پیدا کردی من هم پیدا می کنم. واقعاً رو که نیست سنگ پاست.
هیچکس هم نمی گه کراس فورهند اینساید. یا می گن کراس کورت یا می گن اینساید آوت یا اینساید این یا داون د لاین. توصیه می کنم بری مطالبی رو که دوستان در مورد این عبارت ها نوشتن خوب خوب بخونی بعد بیای نظر بدی تا وقتی می فهمی نظرت اشتباه بود با لجبازی اصرار به درست بودنش نکنی.
تو اگه یه وبسایت معتبر پیدا کردی که توش گفته بود Cross Forehand Inside بیا من خودم 100هزار تومن می ریزم به حسابت، نظرت چیه از این به بعد کراس فورهند اینساید صدات کنم؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: