نمایش پست تنها
قدیمی 03-25-2011, 11:17 PM   #34
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
جالبه میای بحث رو باب میل خودت منحرف می کنی تازه طلبکار هم میشی تو تاپیکی که نوشته ناوراتیلوا گفته فدرر نامبر وان نمیشه میای دم از قدرت کم رافا در نیمه ی دوم سال میزنی بعد که جواب میگیری و حرفی نداری بزنی میگی به هر دلیلی بحث ما نیست؟! اگه بحث ما نیست چرا مطرح می کنی اگرم بحث هست که جوابشم بشنو...

ناوراتیلوا گفته فدرر میتونه گرند ببره نگفته صد در صد میبره!! حالا فرضا ببره، ممکنه سال بعد ببره که تا اون موقع هزار اتفاق میفته و ممکنه حتی پائین تر بره پس همون رنک سه رو نگه داره نامبر وانی پیشکش

شما میگی رافا نیمه دوم فصل به هر دلیل قدرت نداره عملکرد خوبی داشته باشه و دلیلش برات اهمیتی نداره ولی فدرر چون دو تا قهرمانی میاره پس حتما خیلی قدرتمنده چطور تو وسط فصل که رافا اون همه مقام میاره فدرر هیچی نمیبره نمیگی فدرر قدرت اول فصل رو نداره؟؟ خب مشخصه فدرر در مقابل رافا تو خاک یه سطح پائینتره، همونطور که رافا تو ایندور هارد سطحش از فدرر پائینتره... نه که رافا قدرت نداره بلکه زمین به سبک بازیش Suit نیست!! درک این قسمت خیلی سخته میدونم!!

ضمنا من برام مهم نیست شما فکر میکنی پست من قشنگه یا زشته من هر حرفی که باید رو میگم شما هم یه بار گفتم یا من رو ایگنور کن یا جواب میدی با این همه ادعا جواب باشه نه که نصفش توهین باشه و تازه طلبکارم بشی...
خیر! اپست اول بنده فقط و فقط مربوط به جواب راجر به حرف این خانم بود. اومدی یکسری حرفای بی پایه و اساس زدی فکر کردی اینجا جوابتو نمیدن.
2 دیقه پیش که داشتی میگفتی نادال مادرید و کانادا رو برده و 2 مثال دیگه از جام های پارسال. مشخص بود از پارسال حرف میزنی بعد که فهمیدی اشتباه کردی اومدی گفتی کلی داری میگی.
دوباره میگی من گفتم قدرت نداره عملکرد خوبی داشته باشه! شما که مسله انقدر ساده رو نمیتونی درک کنی لازم نیست اون قسمت قرمز رنگ رو بنویسی. خنده داره.
نتیجه نمیتونه بگیره با اینکه قدرت نتیجه گیری نداره فرق میکنه اما خب درکش سخت هست.
در مورد راجر در اواسط فصل هم فرامایشت بی اساس هست چون راجر یکی از بهترین خاک بازها هم هست. موفقیت نادال در خاک رو نداشته اما بازیکنی نیست که بگی در خاک نمیتونه نتیجه بگیره شبیه ماری.
فدرر 2 تا قهرمانی میاره؟ باز شروع کردی؟ بشمارم؟
سینسی.بازل.لندن.استکهلم...هرچند که بحث قهرمانی نبود. بحث عملکرد بازیکن در 6 ماه دوم سال بود که الان 2 روز هست متوجه نمیشی من خیلی ساده دارم از عملکرد بازیکنان در 6 ماه دوم صحبت میکنم . اصلا هم به طرفداری کسی کارندارم. نه شما نه هیچکس نمیتونه بگه راجر بهترین عملکرد بین بقیه رو در 6 ماه دوم نداشت. حالا میخوای بگی نداشت؟ بگو...چیزی عوض نمیشه. 2 روز هست هی داری راجر نادال میکنی. چقدر کلکل؟ ول کن این 2 نفر رو. خیلی ساده...گفتم بهترین عملکرد مال راجر بود. شما مخالفی بیا بگو. انقدر نادال رو وسط ننداز.
شما ظاهرا یادت رفته نادال رفت رنک 4 همین چندوقت پیشا!!!! حالا زمان نشون میده همه چیز رو. فعلا رکورد نامبر وانی. گرنداسلم ها و صدها رکورد دیگه رو که راجر زده بشکنین بعد صحبت میکنیم.
خدا وکیلی ادم پشیمون میشه اینجا پست بزنه . میدونم تو هم بدت نمیاد من پست نزنم . متاسفانه اتفاقی این مطلب رو دیدم و جواب دادم اینجوری گرفتار شدم.
اصلا ارزش مصرف این انرژی و وقت رو نداره...با یک کسی که فقط دنبال کل کل هست.
شب خوش.

Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: