نمایش پست تنها
قدیمی 07-10-2013, 10:58 PM   #913
eeeeeeehsan
Junior Member

آواتار eeeeeeehsan

پستها: 26
سپاس: 42
در 6 پست 6 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

سلام احسان جان

راستش به نظر من اون مبنایی که از همون اول در نظر گرفتی مبنای درستی نیست. اگه بخوای از همون ابتدای کار با راکت متوسط نزدیک به حرفه ای بازی کنی که دیگه نمی تونی راکت قدرتی انتخاب کنی. همونطور که قبلاً هم بهت گفتم اگه یه طیف در نظر بگیری که یه سر اون راکت متبدی باشه و سر دیگه اش راکت حرفه ای. هر چقدر که از سمت راکت مبتدی به سمت راکت حرفه ای بری قدرت راکت ها کمتر می شن. به عبارت دیگه راکت های حرفه ای کم قدرتن و راکت های مبتدی پرقدرت. برای همین شما اگه خیلی اصرار داری که زود از مرحله ی مبتدی می تونی به سطح متوسط برسی بهتره یه راکت قدرتی برای سطح مبتدی-متوسط انتخاب کنی و بعد که بازیت خوب شد یه راکت سطح متوسط (راکت هایی که بهشون تویینر می گن) بگیری. راکت کنترلی رو حدوداً بذار برای 5 سال دیگه که بازیت خوب خوب شد و همه ی اون مهارت هایی که توی جدول بالا بود رو به دست آوردی.
من هم اگه جای شما بودم اصلاً عجله نمی کردم و می ذاشتم هر چیزی در زمان خودش اتفاق بیافته تا سرعت پیشرفتم یکنواخت باشه و آروم آروم همه چیز رو یاد بگیرم. خود من با راکت Babolat Contact Team شروع کردم که یه راکت کاملاً مبتدیه و بعدش که با دوتا راکت دیگه بازی کردم تازه دستم که بعد از این راکت باید چی می گرفتم و اون راکت رو گرفتم و به بهتر شدن سطح بازیم هم کمک زیادی کرد.
من هم نمی تونم از اینجا به شما راکت خاصی رو معرفی کنم، چون نمی دونم چه راکت هایی توی بازار ایران هست و قدرت خرید شما هم به خودت بستگی داره. اما اگه راکت هایی رو که بهشون دسترسی داری و می تونی تهیه کنی بهم بگی من می تونم بهت بگم آیا اون راکت ها برای سطح مبتدی متوسط مناسب هستن یا نه. از طرف یه برند خاص انواع و اقسام راکت ها رو تولید می کنه و یه سری از اون راکت ها با اینکه مال یه برند معروف مثل ویلسون یا بابولات هستن ولی اصلاً ارزش خرید ندارن.
من یه پست نسبتاً طولانی در مورد انتخاب راکت نوشته ام که می تونی اینجا پیداش کنی و اونجا به تفصیل در مورد اینکه چه ویژگی هایی یه راکت رو برای سطح مبتدی، متوسط یا عالی مناسب می کنه توضیح داده ام.

مرسی مهدی جان، دمت گرم. کاملاً استفاده کردم، همینکاری رو که گفتی انجام میدم ولی بابت راکت بازم قراره مزاحمت بشم.

بازم ممنون.
eeeeeeehsan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما eeeeeeehsan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: