نمایش پست تنها
قدیمی 04-27-2012, 09:00 AM   #2
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

وزنیاکی در راند دوم شکست خورد؛ شماره یک دوباره به بارتل رسید

0,,12781~10779077,00.jpg

زن شماره یک جهان پس از مصدومیت مچ پای راست و کناره گیری اجباری آندره آ پتکوویچ به یک چهارم نهایی مسابقات جایزه بزرگ پورشه صعود کرد.

ازارنکا در ست نخست 2-6 به برتری رسید و در ست دوم بازی 4-4 پیش رفت که آلمانی با حرکت نامناسب باعث پیچ خوردگی مچ پای راستش شد. شدت آسیب دیدگی به حدی بود که او فقط با کمک پزشک (و آزارنکا) می توانست زمین مسابقه را ترک کند "چیز وحشتناکی اتفاق افتاده است، احساس می کنم برای او بسیار متاسفم". آزارنکا که به پتکوویچ کمک کرد تا از کورت خارج شود، گفت.

"او یک بازیکن بزرگ است و من امیدوارم که به زودی بهبود یابد".

آزارنکا که اولین مسابقه فصل خود در زمین خاکی را تجربه می کرد از پیدا کردن ریتم و بازی بر روی رس سخن گفت از برخی رالی ها و نکات خوب نیز ابراز خوشحالی کرد.

Azarenka got her 27th win of the season, matching Agnieszka Radwanska.

این دومین بازی شماره یازده رنکینگ پس از بازگشت از مصدومیت کمر خود در ماه ژانویه بود. پتکوویچ پس از اشتفی گراف در سال 1998، اولین زن آلمانی ست که فصل را در جمع ده نفر برتر به پایان برده است.

Andrea Petkovic horrible injury vs Viktoria Azarenka

پتکوویچ از گرفتن اسکن و ام آر آی (در فردای مسابقه) بر روی مچ پای پیچیده و متورم شده و بررسی رباط آسیب دیده می گوید.

او پس از سه ماه و نیم بازگشت و اولین دیدار خود در WTA را انجام داد "بازی در مقابل این جمعیت واقعا خوب بود" آلمانی اظهار نظر کرد. پتکوویچ از شروع به بازگشت کوچک در اشتوتگارت می گوید.

"Just as I was beginning to find my rhythm and my strength again, I rolled my ankle. It's definitely unlucky, but I'll be back again.

انجلیک کربر آلمانی، کرولاین وزنیاکی سید ششم از دانمارک را با نتیجه 1-6 2-6 خرد کرد. کربر همچنین در این ماه شماره یک سابق جهان را از رسیدن به سومین قهرمانی پیاپی در کوپنهاگ ناکام گذاشت. او اکنون از هفت مسابقه گذشته در برابر ده نفر برتر، به پنج پیروزی رسیده است.

سه نفر از بهترین بازیکنان خاک رس (کویتوا - استوزر - لی نا) به مرحله یک چهارم نهایی تنیس جایزه بزرگ پورشه راه یافتند

کربر در اشتوتگارت حتی یک بار فرصت شکستن گیم خود را به دانمارکی نداد و در نه گیم متوالی 1-6 0-4 به پیروزی رسید "این یک بازی بسیار عالی بود" کربر گفت. "کرولاین یک بازیکن بزرگ است، یک بازیکن در جمع ده تنیسور برتر و شماره یک در ژانویه، شکست دادن او در دو هفته گذشته به من اعتماد به نفس زیادی می دهد. در هارد یا خاک
مهم نیست، من احساس بسیار خوبی در هر دو سطح دارم و احساسی بسیار خوب که در اینجا جمعیت باور نکردنی ست".

پترا کویتوا، قهرمان ویمبلدون که در فصل جاری با بیماری و مصدومیت دست و پنجه نرم کرده است، با پیروزی آخر هفته برابر اسکیاونه در رقابتهای فدکاپ، به جمهوری چک، مدافع عنوان قهرمانی کمک کرد تا دومین فینال را تجربه کند. در اشتوتگارت، او دوباره با ایتالیایی بازی کرد و این بار پیروزی آسانی بدست آورد. کویتوا در 59 دقیقه 2-6 2-6 بر اسکیاونه غلبه کرد و اکنون رکورد خود در کورت های سرپوشیده (Indoor) را به 26 پیروزی متوالی گسترش داده است "در واقع از سرویس امروزم متعجب شدم. یکی از بهترین روزهای من در سرویس بود". قهرمان استانبول گفت. "من ترجیح می دهم درسطوح سریعتر بازی کنم، اما در اینجا احساس می کنم سطح شبیه به آزاد فرانسه است و برخلاف بسیاری از کورت های خاک رس در فضای باز، آن به بازیکنان تهاجمی تر کمک می کند".

کربر تنها به 63 دقیقه نیاز داشت تا وزنیاکی را شکست دهد

کویتوا از کناره گیری فصل پیش در اشتوتگارت به خاطر آسیب دیدگی، ابراز تاسف می کند. او در سال گذشته قهرمان مسابقات خاک رس مادرید شد و یکی از فیوریت (مورد علاقه) ها در آزاد فرانسه، قبل از برخورد نزدیک در راند چهارم و توقف در برابر لی نا بود.

لی نا، سید هشتم مسابقات روز پنجشنبه پس از گرفتن یک بریک در هر ست، به مسیر بازنده خوش شانس از ازبکستان پایان داد.

0,,12781~10778489,00.jpg

سم استوزر، قهرمان آزاد امریکا نیز برای صعود به یک چهارم نهایی، یولیا گورگس مدافع عنوان قهرمانی را در سه ست 2-6 6-2 3-6 شکست داد "این قرعه برای هر دو ما سخت بود، اما من به وضوح خوشحال بیرون آمدم" استرالیایی گفت. با وجود باخت، گورگس از عملکرد خود کاملا رضایت دارد "او تنها در سرویس بهتر از من بود" آلمانی گفت. "صادقانه بگویم من انتظار نداشتم در این دوره از مسابقات برنده شوم زیرا تمام هشت بازیکن برتر حضور داشتند و همچنین این نخستین بار بود که من در دفاع از چنین عنوان بزرگی بودم. اما من %100 هستم و در واقع فکر می کنم این بازی به من کمک کرد". برای ورود به نیمه نهایی، استوزر باید از سد شاراپوا عبور کند.

مونا بارتل پس از پیروزی برابر آنا ایوانوویچ و ماریون بارتولی، دوباره به آزارنکا رسید. او که دیگر شانس آلمانی ها در اشتوتگارت به حساب می آید با هفت امتیاز سرویس ماریون بارتولی فرانسوی، سید شماره 7 را با نتیجه 3-6 1-6 شکست داد "این یکی از بهترین بازی های زندگی ام بود" بارتل گفت. او از حمایت فوق العاده تماشاگران تشکر می کند.

بارتل هر سه دیدار برابر ازارنکا را باخته است اما در راند دوم ایندین ولز تا آستانه خلق یک شگفتی (شکت دادن بلاروسی) پیش رفت که در تای بریک ست سوم نتیجه را واگذار کرد.

ba69dba47fda9dbc1047f5512670fdc9-getty-510517665.jpg

"این اولین پیروزی من در برابر یک بازیکن Top 10 بود. این چیز خاصی است".

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: