نمایش پست تنها
قدیمی 05-30-2012, 09:53 PM   #10
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

راهیابی آزارنکا،استوسور و رادوانسکا به دور بعد

زن شماره یک تنیس زنان، ویکتوریا آزارنکا امروز موف شد در راند دوم مسابقات به راحتی از سد حریف آلمانی خود عبور کند.

تنیسور بلاروسی که در مرحله قبل مقابل حریف ایتالیایی شوکه شده بود و چیزی با حذف زود هنگام از مسابقات فاصله نداشت امروز توانست در 55 دقیقه و با نتایج 6-1 6-1 زن شماره 198 جهان را در هم بکوبد.
تنیسور 20 ساله آلمانی در آغاز بازی یک گیم را پیروز شد اما در ادامه 11 گیم پیاپی به حریف قدرتمند بلاروسی خود واگذار کرد.
" من امروز اصلا حریفم رو نمی شناختم. اما در چند گیم ابتدایی بازی متوجه شدم که او چگونه است و چجوری بازی می کند. بعد از چند گیم من تلاش کردم تا به ریتم مناسبی برسم برای شکست دادن این حریف. قطعا من امروز بسیار بهتر بازی کردم. " ویکا گفت.
قهرمان گرند اسلم استرالیا در دیدار بعدی خود باید به مصاف تنیسور کانادایی،الکساندرا ووزنیاک برود.
" او یک حریف ماهر است. من قطعا باید در مرحله بعد تنیس خیلی خوبی را ارایه بدهم." آزارنکا گفت.
آزارنکا تلاش خود را می کند تا پس از قهرمانی در استرالیا،اولین رولند گاروس خود را نیز امسال بدست بیاورد. آخرین بار جنیفر کاپریاتی آمریکایی در سال 2001 موفق شد دو گرند ابتدایی سال را در بخش زنان پیروز شود.

در دیگر بازی امروز فینالیست سال 2010 رولند گاروس و قهرمان سال قبل یو اس اپن، سمانتها استوسور استرالیایی به راحتی موفق شد از سد حریف خود عبور کند.

استوسور در دو بازی اول خود فقط 9 گیم را در مقابل حریفان از دست داده است. قهرمان یو اس اپن امروز در برابر فلکونی پیروزی بسیار راحتی بدست آورد.
" من فعلا در راند سوم هست و تا پایان تورنمنت راه زیادی باقی مانده است." استوسور گفت.
آنا ایوانوویچ، قهرمان سال 2008 رولند گاروس برای راهیابی به راند سوم کار سختی را پیش رو نداشت. سید 13 مسابقات در 55 دقیقه حریف اسراییلی، شاهار پیر را در منهدمکرد و به دور بعد راه پیدا کرد.

در مهم ترین بازی امروز زن شماره 4 جهان، آگنیسزکا رادوانسکا به مصاف قهرمان بزرگ آمریکایی ونوس ویلیامز رفت.
ونوس زن شماره یک اسبق زنان و قهرمان 7 گرند اسلم در راند دوم وداع تلخی با رولند گاروس داشت. او پس از بیماری هنوز نتوانسته آمادگی خود را بطور کامل بدست بیارد و امروز هم در برابر حریف سخت کوش خود ، حرفی برای گفتن نداشت. رادوانسکا موفق شد در این بازی که حدودا 1 ساعت به طول انجامید با نتیجه 6-2 6-3 از سد ویلیامز عبور کند.
تنیسور کشور میزبان، ماریون بارتولی هم امروز مغلوب حریف کروات خود شد و از رولند گاروس کنار رفت. بارتولی سید هشتم مسابقات که در سال گذشته موفق شد تا مرحله نیمه نهایی صعود کند امروز با 14 دابل فولت بازی را در سه ست که 2 ساعت و 12 دقیقه به طول انجامید با نتیجه 6-2 3-6 6-3 به پترا مارتیک واگذار کرد.
سید 15 مسابفات ،دومینیکا سیبولکووا هم امروز موفق شد با نتیجه 6-0 6-2 از سد وانیا کینگ آمریکایی عبور کند و حریف سارا ارانی شود. ارانی با پیروزی 2-0 در مقابل ملانی اودین به راند سوم راه یافت.
در سایر دیدار های مهم دیگر اسوتلانا کوزنتسووا و فلاویا پنتا نیز با غلبه در مقابل حریفان راهی دور بعد شدند.
در آخرین بازی امروز هم آنجلیک کربر به مصاف گورتسووا رفت که این بازی به دلیل بارندگی متوقف و به فردا موکول شد.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: