نمایش پست تنها
قدیمی 05-28-2012, 09:27 PM   #6
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

آزارنکا از شکست گریخت،لی،سیبولکووا و رادوانسکا در دور بعد

ویکتوریا ازارنکا روز دوشنبه موفق شد به دور دوم رولند گاروس راه پیدا کند.
قهرمان گرند اسلم استرالیا،که پس از پیروزی در ملبورن رنک یک زنان را بدست اورد، امروز در یک مبارزه سخت توانست از سد حریف ایتالیایی خود با نتیجه 6-7 6-4 6-2 عبور کتند و راهی دور بعد شود. " در بازی گاهی اوقات با خودم فکر می کردم که امروز، روز من نیست. ولی من با تمام وجود مبارزه کردم و شانس خودم را امتحان کردم. " آزارنکا گفت.
بریانتی 32 ساله که فقط یک تایتل را در کارنامه خود دارد ست اول را با نتیجه 7-6 به سود خود به پایان برد و در ست دوم هم 4-0 پیش افتاد اما در ادامه 6 گیم پیاپی را به حریف بلاروسی واگذار کرد.
ازارنکا در این بازی 60 انفورسد ارور داشت. " این ها همه نشان دهنده این هست که امروز چه روز بدی داشتم. طبیعتا تعداد اشتباهاتم امروز از حد معمول خیلی بیشتر بود. اما شما می دونید که گاهی اوقات این مشکل پیش میاد. امروز 60 تا ارور داشتم اما بازی را بردم. پس حتما تکنیک خوبی را در زمین پیاده کرده ام." ویکا گفت.

قهرمان سال گذشته، لی نا هم امروز بازی آغازین خود را با پیروزی پشت سر گذاشت. لی موفق شد در 58 دقیقه با نتیجه 6-2 6-1 از سد سیرسیا از رومانی عبور کند.
لی با قهرمانی در سال گذشته تبدیل به اولین تنیسور آسیایی شد که موفق به بردن گرند شده است. او پس از پایان بازی امروز گفت هنوز از شکست در فینال تورنمنت رم در مقابل ماریا شاراپووا ناراحت است. " شکست در فینال رم خیلی برایم ناراحت کننده بود. بعد از فینال رم به همه گفتم که حداقل تا سه روز راجع به تنیس با من صحبت نکنید. " لی گفت.
سید 15 مسابقات، دومینیکا سیبولکووا هم امروز موفق شد با نتیجه 6-2 6-1 از سد تنیسور میزبان ،کریستینا ملادنوویچ که با وایلد کارت به مسابقات وارد شده بود، عبور کند. سیبولکووا در مرحله بعد باید به مصاف وانیا کینگ از آمریکا برود . کینگ امروز موفق شد در دو ست از سد ووسکوبووا عبور کند.
اما امروز برای سید 12 مسابقات، سابینه لیسیکی آلمانی روز خوبی نبود. او در دو ست و با نتایج 6-4 6-3 مغلوب متک سندس از آمریکا شد.
در سایر دیدار های مهم امروز آگنیسزکا رادوانسکا،بارتولی،یانکوویچ و مک هیل با پیروزی در مقابل حریفان راهی دور بعد شدند.
تنیسور روس، ورا زونارووا هم که به عنوان سید 11 وارد مسابقات شده بود امروز به دلیل آسیب دیگی از ناحیه شانه از مسابقات انصراف داد.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: