نمایش پست تنها
قدیمی 05-25-2012, 06:26 PM   #1
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal
پیش فرض اخبار مسابقات رولند گاروس (آزاد فرانسه)

فدرر در کنفرانس مطبوعاتی:

تو در سال 2009 موفق به کسب رولند گاروس شدی و چند بار هم در فینال حضور داشتی که به رافائل نادال باختی ؛ باز هم تو یکی از بخت های کسب این جام هستی.این عنوان چه تاثیری بر دوران حرفه ای تو داره؟ و چی باعث شده که این تورنمنت برات استثنائی و منحصر به فرد باشه؟

خب ،من همیشه و سالها این تورنمنت رو دوست داشتم ؛ اولاش من کمتر تلاشمو میکردم چون نتایجم بالا و پائین و نوسان داشت؛ از همون اول برام تورنمنت سختی بود ،ولی از همون اول بازی در ویمبلدون و یو اس اوپن برام راحتر بود و بیشتر دوست داشتم.شروع در اینجا برام از اونجا شروع شد که در سال 1999 با گرفتن کارت جانشین پا به این مسابقات گذاشتم،من در اون سال در زیمن سوزان لنگن به پات رافتر باختم ؛ پس من خاطره بزرگی از اون رو دارم.
مشخصا قهرمانی من در سال 2009 برام خیلی خیلی ویژه بود ؛ سرشار از احساسات بودم ؛ تماشگران هم یکپارچه ازم حمایت میکردنند ؛و همچنین پارسال که ازم حمایت کردند.

بردن مسترز پاریس پرسی هم سخته ولی نه به اندازه رولند گاروس ، ولی به همون اندازه برام خاصه .همون جو و فضای رولند برام ایجاد میکنه . پس من همیشه خاطره بسیار خوبی از این شهر و این مکان (پاریس ) دارم.

تمام تمرکزم رو بر تورنمنت امسال رولند گاروس گذاشتم . این تورنمنت خیلی برام مهمه ؛ چون احساس و خاطره بسیار خوبی از بردن در اینجا دارم ؛ فقط میتونم بهتون بگم که بردن در اینجا بی نظیره ، بدون شک.
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
41 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: