نمایش پست تنها
قدیمی 04-02-2014, 01:23 PM   #239
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
چرا خودت رو میزنی به اون راه دوست عزیز؟ نباید گفتن اینکه اشتباه کردن اینقدر سخت باشه براتون.
اگه انتخاب شما فینالیست بشه یعنی شما به هدف نزدیک بودید مقداری خطا داشتید که این بهتره از حالتی که انتخاب شما در دورهای قبل تر حذف بشه، انتخاب منطقی بر اساس شانس قهرمانیه این سعی شما در تفکیک این دو مسئله برای من کاملا نامفهمومه.

در مورد بقیه اظهاراتی که جنبه تئوری داره فقط.

محاسبه ریاضی وار بعضی از دوستان از تنیس اونهم متناسب به شرایط واقعا جالبه، وقتی از رکورد نادال در برابر فدرر صحبت میشه، همه از مچ آپ و عدم تطابق سبک فدرر با نادال اینا صحبت میکنن، بعد نوبت باخت نادال به جوکوویچ میشه، کلا این قضیه فراموش میشه و باب مسخره کردن باز میشه. فینال واقعی تو ایندین ولز بود و ... تنیس فلان شد و ... جالبه بعضی ها به علت نفرت از نواک بین دو احساس متضاد گیر کردن!! که کِی طرفدار کی باشند!
اگه بنا به اینکه بگیم فدرر از نواک ست گرفت نادال نتونست وای وای وای! پس طرفدارن نادال هم بگن نیشکوری نادال رو تو استرالین اوپن بیشتر اذیت کرد تا فدرر بنابراین نیشیکوری بازیکن بهتریه و ...
اتفاقا من از همون اول قبول کردم که انتخابم اشتباه بوده .
وقتی پایه و اساس یک بحث اشتباه باشه نباید انتظار داشته باشی که حرف های منطقی توش زده بشه . شما هر تفکری هم داشته باشید مجبورید به زبانی که طرف مقابلتون درک میکنه باهاش بحث کنید . اگه از اول این بحث نظرسنجیو دنبال کنید متوجه میشید که این پست هم تو همان چارچوب زده شده .
شما گفتین که انتخاب منطقی بر اساس شانس قهرمانیه ، حالا من از شما یه سوال دارم به نظرتون فدرر قبل از شروع این تورنمنت هیچ شانسی نداشت ؟ این دوست شما تورنمنت شروع نشده با زبان تمسخر در مورد این نظر سنجی صحبت کردند . من همون اول هم تو یه پست گفتم که مطمئنا احساسات بیشتر از منطق تو این نظرسنجی موثره و قطعا فدرر شانس اصلی فهرمانی تو میامی نیست.ولی شانسش با توجه به آمادگی این روزهاش کم نیست . ما که مرتاض هندی نیستیم که پیشگویی کنیم پیش بینی مون بر اساس آمادگی قبل تورنمنت هستش . ( البته احساسات همیشه تاثیر زیادی داشته )

ولی چون این دوستتون خیلی تو نظر سنجی ریز شد و بحث توهم و واقعیت و منطقو پیش کشید منم (با اینکه ایمان دارم این نظرسنجی نشان دهنده چیز خاصی نیست ) این سوال رو پرسیدم که با چه منطقی شانس نادال تو این تورنمنت بیشتر از نواک هستش که رای بیشتری داره ؟بگذریم ...
................
فکر کنم سوءتفاهمی براتون پیش اومده . هدف از مقایسه این دو فینال این بود که به بعضیا که حواسشون نیست فهمانده بشه که آمدادگی این روزهای فدرر بیشتره یا نادال و کدام تنیسور میتونه حریف جدی برای نواک باشه. وگرنه هیچ کس این قدر ساده لوح نیست که با دو تا بازی همچین حرفی بزنه که کدام تنیسور از دیگری بهتره .
چون همه دوست دارند بازی فینال یکطرفه نباشه و تا آخرین پوینت برنده بازی رو
نشه حدس زد بخاطر همین دلیل فینال ایندیان ولز جذاب تر بود . تو فینال میامی نادال فقط 5 گیم پایاپای بازی کرد بعد از اون در حد حریف راند یکی هم برای نواک نبود . بخاطر همین مسئله بعضی از دوستان از اصطلاح فینال واقعی استفاده کردند .
هیچ تضادی هم وجود نداره همه منافع تنیسور محبوبشونو در نظر میگیرند .
............
خیلی خوبه که شما به حرف هایی به نظرتون نامفهومه واکنش نشان میدید ولی میخواستم بدونم تو این تایپیک فقط همین یک پست براتون نامفهوم بود؟ اینکه یکی بگه طرفدارای فدرر بخاطر مقایسه این دو فینال باید خجالت بکشند کاملا براتون مفهومه ؟ اینکه یکی بعد از باخت فدرر تو فینال ایندیان ولز از خاطرات شیرینش از باخت فدرر صحبت کنه ولی ظرفیت تبریک گفتن بعد از باخت تنیسور محبوبش تو فینال رو نداشته باشه ، کاملا مفهومه ؟

Mehdiii آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: