نمایش پست تنها
قدیمی 04-29-2012, 12:57 PM   #6
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

در فینال تمام اسپانیایی؛ نادال به دیدار فرر می رود

700a94852eb835e53f657a1686696df7-getty-510563916.jpg

رافائل نادال، مرد شماره دو جهان، پس از شکست 0-6 4-6 فرناندو ورداسکو در نیمه نهایی روز شنبه، در تکرار فینال 2011 آزاد بارسلونا به مصاف داوید فرر خواهد رفت.

نادال در تلاش برای کسب هفتمین عنوان قهرمانی خود است در حالی که فرر برای چهارمین به فینال مسابقات راه می یابد "من بسیار خوشحالم" فرر گفت. "من یک ارتباط خاص با این تورنمنت دارم". او از امیدواری و رویای خود برای قهرمانی در این تورنمنت می گوید.

نادال در دیدارهای رودر رو با فرر 13 به 4 پیش است.

در فینال فصل پیش، نادال تنها شش گیم را به هموطنش واگذار کرد و از یازده دیدار بر روی خاک، فرر در 2004 اشتوتگارت به برتری رسیده است.

Nadal improved to 13-0 all time against Verdasco and predicted a close final

"من از این تورنمنت خیلی لذت می برم" نادال گفت. او از نیاز به بازی بی نقض برای شکست دادن یکی از بهترین بازیکنان جهان می گوید "تلاش خواهم کرد تهاجمی تر بازی کنم و امیدوارم داوید در یکی از بهترین روزهای خود نباشد".

نادالِ 25 ساله، در ست نخست بازی برابر ورداسکو که 29 دقیقه به طول انجامید، بی رحم نشان داد. او در شش گیم متوالی فقط پنج امتیاز روی سرو اش را از دست داد. او در ست دوم با مقاومت بیشتری از سوی ورداسکو مواجه شد و هر سه فرصت شکستن سرویس اش را نجات داد تا پس از 85 دقیقه به دیدار نهایی پیشرفت کند.

Nadal has won 76 straight matches on clay in the month of April

او در تلاش برای کسب چهل و هشتمین عنوان حرفه ای خود در تور جهانی مردان است.

داوید فرر نیز برای صعود به فینال کار سختی برابر میلوس راونیچ داشت و پس از کشیده شدن هر دو ست به تای بریک توانست کانادایی جوان را مغلوب کند.

دیدار نهایی از ساعت 18:30 (به وقت ایران) آغاز می‌شود

راونیچ 15 امتیاز سرویس داشت و در 70 درصد سرو های نخست اش موفق بود. او چهار بار فرصت شکستن گیم حریف را از دست داد در حالی که 7 بار بریک پوینت های اسپانیایی را سیو کرد.

پس از دو ساعت و پنج دقیقه، متولد آلیکانته (2)6-7 (5)6-7 پیروز میدان شد.

نتایج کامل مسابقات

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: