نمایش پست تنها
قدیمی 04-24-2013, 01:21 AM   #105
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir k2 نمایش پست ها
زه راکت هم خدمتت عرض کنم که باز هم بستگی به خودت داره یعنی اگه شما خیلی تنیس بازی میکنی مثلا هفته ای 5 روز و زیاد بازی میکنی و ضربات خیلی قوی و به صورت حرفه ای میزنی باید 2 هفته یک بار یا شاید هم هفته ای یک بار زه رو عوض کنی.بازیکنان حرفه ای به دلیل تمرین زیاد و شیدید هر هفته شاید 2 بار هم زه عوض کنند.

این دوست قبلیمون mspaam من حرفت رو خوب متوجه نشدم.مثلا اگر الان من راکت speed mp 300 رو دارم بعدا باید یه راکت مشتی تر بخرم؟چجوریه؟قاطی کردم
در مورد زه باید بگم که اگه در سطح متوسط و عالی هم باشی و ضربات محکم تاپ اسپین هم به توپ برنی و هر روز هم بازی کنی نیازی نیست که هر هفته زهت رو عوض کنی. زه های پلی استر زودتر از زه های دیگه تنشن از دست می دن و اونایی که خیلی دیگه حساسن هر دو هفته یه بار عوضشون می کنن. اما با توجه به بالا بودن هزینه ی عوض کردن زه، بهتره زمانی که دیگه حس کردین زهتون اصلاً کارآیی سابق رو نداره و اکثر ضربه هاتون بیرون می رن، اون رو عوض کنین. اگر از زه های نایلون استفاده می کنید، می تونید مدت طولانی تری از اونا استفاده کنین چون خیلی دیرتر تنشنشون رو از دست می دن. بدی این زه های نایلون اینه که اون کارآیی زه های پلی استر رو ندارن و برای همین هم حرفه ای ها از این زه ها استفاده نمی کنن.

به طور کلی بهتره که زهتون رو دست کم هر سه ماه یه بار عوض کنین.

در مورد راکت Speed Mp 300 شما هم قبلاً توضیح دادم که این راکت واسه ی سبک مبتدی نیست و شما می تونید حالا حالا ازش استفاده کنین، فقط این مدتی که طول می کشه تا از مبتدی به متوسط برسی ممکنه نتونی با اون قدرتی که بقیه به توپ ضربه می زنن ضربه بزنی، ولی بعداً که بازیت بهتر شد اون رو هم یاد می گیری. مشکل شروع کردن با یه راکت سبک متوسط یا عالی اینه که یا توپ هات از تور رد نمی شن یا اینکه همه اش می رن توی اوت و اگه آدم صبوری نباشی ممکنه کلاً بی خیال این ورزش بشی.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir k2 نمایش پست ها
بکفش های ویلسون هم خب مختص تنیس هست همونجور که wilson مارک تنیس هست و کارش مختص تنیس هست کفش هاش هم خوب هستند و به درد تنیس میخورند
ویلسون مارک مختص تنیس نیست (تا اونجایی که می دونم فقط بابولات هست که به طور تخصصی فقط تنیس کار می کنه) و در زمینه ی ورزش های متعددی فعالیت می کنه. لیست کامل ورزش هایی که ویلسون واسشون لوازم ورزشی تولید می کنه عبارتند از:

badminton, baseball, basketball, softball, football, golf, racquetball, soccer, squash, tennis, and volleyball.

ویرایش توسط mspayam : 04-24-2013 در ساعت 03:55 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: