Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز یازدهـم » مسابقات تنیس گرنداسلم رولند گاروس 2013 French Open به تاریخ چهارشنبـه پانزدهـم خرداد ماه 1392 به وقت ایران:
Roland Garros 2013 — Schedule of Play
Day 11: Wednesday, 5th of June, 2013
i(Revised Order of Play: Court Change)i
Court Philippe Chatrier — From 4:30 PM IRST
Women’s Singles — Quarter-Finals
Jelena Jankovic (SRB)[18] vs. Maria Sharapova (RUS)[2]i
Men’s Singles — Quarter-Finals
Rafael Nadal (ESP)[3] vs. Stanislas Wawrinka (SUI)[9]i
Court Suzanne Lenglen — From 4:30 PM IRST
Women’s Singles — Quarter-Finals
Maria Kirilenko (RUS)[12] vs. Victoria Azarenka (BLR)[3]i
Men’s Singles — Quarter-Finals
Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Tommy Haas (GER)[12]i
با آغاز مسابقات بخش اسطورههای پیشکِسوَت افسانهای (ردهی بالای 45 سال)، امروز آقای «منصور بهرامی» اسطوره جاودانه تنیس ایران و فینالیست مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس، با همراهی آقای «پَت کَش» قهرمان گرند اسلم ویمبلدون و نایب قهرمان دو دوره گرند اسلم آزاد استرالیا، شماره چهار سابق جهان در بخش انفرادی و شماره 6 سابق جهان در بخش دوبل به مصاف تیم تمام فرانسوی متشکل از «گی فورژِی» (شماره 3 سابق جهان در بخش دوبل و شماره 4 سابق جهان در بخش انفرادی، دارنده 28 عنوان قهرمانی در بخش دوبل و 11 عنوان در بخش انفرادی و همچنین کاپیتان سابق و قهرمان دو دوره مسابقات دیویس کاپ) به همراه همتیمیاش «آنری لوکونت» (نایب قهرمان بخش انفرادی مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس در سال 1988، شماره 6 سابق جهان در بخش دوبل و شماره 5 سابق جهان در بخش انفرادی، دارنده 10 عنوان قهرمانی در بخش دوبل و 9 عنوان در بخش انفرادی و همچنین قهرمان مسابقات دیویس کاپ با تیم فرانسه در 1991) میروند.
در صورتی که دو مسابقه پیشین این کورت، در زمان پیشبینی شده به پایان برسند، مسابقه آقای بهرامی، زودتر از ساعت 4:30 عصر به وقت ایران آغاز نخواهد شد. به احتمال قریب به یقین و همانند سالهای گذشته، کانال غیر رایگان France 4 در ماهـوارهی هاتـبـرد (برای باز شدن نیاز به Sharing اینترنتی CCcam و گیرنده مجهز به استاندارد فرکانسهای DVB-S2 دارد) این مسابقه را به صورت مستقیم پخش میکند. همچنین تماشای اینترنتی مسابقه به صورت آنلاین از سایت StreamHunter (لینک مشکی رنگ در انتهای پست شماره سه) میسر است که نیاز به اینترنت حداقل با سرعت بالای 512 کیلوبیت دارد.
Court 1 — From 1:30 PM IRST
Men's Doubles — Quarter-Finals
Mariusz Fyrstenberg (POL)[16]/Marcin Matkowski (POL)[16] vs. Alexander Peya (AUT)[7]/Bruno Soares (BRA)[7]i
Men's Legends Under 45 — Semi-Finals
Cedric Pioline (FRA)/Fabrice Santoro (FRA) vs. Sergi Bruguera (ESP)/Richard Krajicek (NED)i
Not Before 4:30 PM IRST
Men's Legends Over 45
Guy Forget (FRA)/Henri Leconte (FRA) vs. Mansour Bahrami (IRN)/Pat Cash (AUS)i
Men's Legends Under 45 — Final
Thomas Enqvist (SWE)/Sebastien Grosjean (FRA) vs. Gaston Gaudio (ARG)/Goran Ivanisevic (CRO)i
Not Before 7:30 PM IRST
Men's Doubles — Quarter-Finals
Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] v. David Marrero (ESP)[8]/Fernando Verdasco (ESP)[8]i
Court 2 — From 1:30 PM IRST
Women's Legends — Semi-Finals
Lindsay Davenport (USA)/Martina Hingis (SUI) vs. Jana Novotna (CZE)/Barbara Schett (AUT)i
Not Before 3:00 PM IRST
Women's Doubles — Quarter-Finals
Cara Black (ZIM)/Marina Erakovic (NZL) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[2]/Lucie Hradecka (CZE)[2]i
Women's Doubles — Quarter-Finals
Sara Errani (ITA)[1]/Roberta Vinci (ITA)[1] vs. Varvara Lepchenko (USA)/Saisai Zheng (CHN)i
Women's Doubles — Quarter-Finals
Nadia Petrova (RUS)[3]/Katarina Srebotnik (SLO)[3] vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[11]/Lucie Safarova (CZE)[11]i
Not Before 7:30 PM IRST
Mixed Doubles — Semi-Finals
Cara Black (ZIM)/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[5]/Daniel Nestor (CAN)[5]i
Court 3 — From 1:30 PM IRST
Women's Legends — Semi-Finals
Elena Dementieva (RUS)/Martina Navratilova (USA) vs. Mary Joe Fernandez (USA)/Arantxa Sanchez (ESP)i
Not Before 3:00 PM IRST
Women's Doubles — Quarter-Finals
Kristina Mladenovic (FRA)[10]/Galina Voskoboeva (KAZ)[10] vs. Ekaterina Makarova (RUS)[4]/Elena Vesnina (RUS)[4]i
Mixed Doubles — Quarter-Finals
Liezel Huber (USA)[8]/Marcelo Melo (BRA)[8] vs. Lisa Raymond (USA)[4]/Bruno Soares (BRA)[4]i
Not Confirmed T.B.A 1 Match
Not Before 6:30 PM IRST
Mixed Doubles — Semi-Finals
T.B.D. vs. Lucie Hradecka (CZE)/Frantisek Cermak (CZE)i
|