نمایش پست تنها
قدیمی 08-18-2013, 07:06 PM   #338
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
عجبا ! فرافکنی تا به کِی ؟ پاور نا زن من خودم n بار به شما نگفتم بیاین همدیگه رو ببینیم و یه تنیسی بزنیم ؟ هر دفعه یه چیزی بهونه کردین . آی کمرم ! کار دارم ! نمیتونم ...

دوستان عزیز ما از خردمونه تمام تنیس تاکرز رو ببینیم و با هم آشنا بشیم . همه پاشید بیاید این Gathering رو .

VIVA LA OSTAN e ALBORZ.
پیمان جان واقعاً مصدوم بودم و هنوز به طور کامل ریکاور نکردم... دیگه شما که خودتون در جریان هستید. سر یه توپ بی ارزش در حالت Full Stretch چنان زمین خوردم که کمرم داغون شد. خانواده شاهده که الان مدتی مدیدی هست که زیاد نمی‌تونم بایستم و ظرف‌ها رو من دیگه نمی‌تونم بشورم.

بعدش هم دعوت مهربانانه‌ی شما، تنها از بنده‌ی حقیر بود و با این‌که جهان‌شهر میزبان دیدار ما بود، اما از اون‌جا که کسی از دیگر دوستان در اون ایام به غیر از شما و بنده نبود، دیگه صرف نمی‌کرد که من از راه دور شهرستان بیام البرز و نتونم به غیر از زیارت شما با دیگر عزیزان دیداری داشته باشم...

سفر بی‌خطر... امیدوارم خوش بگذره و ایام به کام باشه.

فقط درخواست رافا رو، بنده نیز برای بار دیگر تکرار می‌کنم: Drink Responsibly

ویرایش توسط PowerVu : 08-18-2013 در ساعت 07:12 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: