نمایش پست تنها
قدیمی 01-29-2014, 04:58 PM   #28
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : چرا فدرر بزرگترين بازيكن تاريخ تنيس است؟

1- به شخصه ده ها مقاله در بازه های زمانی مختلف از منابع معتبر همانند مقاله ای که دوستان منبعش رو قرار دادن در رابطه با اینکه چرا فدرر برترین تاریخ هست مطالعه کردم همراه با انواع و اقسام دلایل... اما یک بار تو زندگیم ندیدم از یک مرجع معتبر و منبع معتبر یکی بیاد دلایلی بیاره که مثلا فلان فرد به غیر از فدرر برترین تاریخ هست... یا اینکه یه فردی بیاد رد کنه با دلایل معتبر که مثلا فدرر برترین تاریخ نیست...اگر هم بوده باشه اصلا در سطح قیاس با این همه مطلب و مقاله معتبر پیرامون فدرر نیست، دقت کنید، حتی در سطح قیاس هم نیست...اصلا حتی فردی نزدیک هم نشده به این قضیه و چنین جراتی به خودش راه نداده... حالا جز اینجا که یه سری افراد معلوم الحال با یه سری دلایل خنده دار و کاملا وطنی که در هیچ کجای دنیا یافت نمی شه سعی می کنن مسئله ای که کاملا واضح هست رو انکار کنن...

2- خیلی جالبه...راجر برترین تاریخ نیست چون ریترنش ضعیفه و هد تو هد از نادال عقبه؟!!!!!!!!!...یعنی من به شخصه اولین بار هست که چنین دلایل کارشناسانه ای رو در نقض برترین تاریخ بودن فدرر می بینم...خب الان مثلا آیا باید به چنین دلایلی پاسخ داد؟!!...عجیبا غریبا...

3- استاد یرای اینکه بفهمی فدرر برترین تاریخ هست یا نه اصلا نیاز نیست از نزدیکی کورت تنیس رد شده باشی...اصولا اولا کسی که همچین حرف عمیقی بزنه مشخصه که خودش هم اگر از نزدیکی کورت تنیس رد شده باشه فقط ختم به چند تا عکس با راکت و توپ تنیس شده... ثانیا نشون دهنده این مسئله هست که شما در فهم معقوله ای تحت عنوان «تنیس» دچار سوء تفاهمات کاملا جدی هستید.

4-در رابطه با صحبت های یک سری دوستان معلوم الحال پیرامون فدرر، خیلی مطلب نوشتم اما با خودم دیدم پاسخ دادن به یه سری دلایل کاملا وطنی کار درستی نیست و چیزی هم جز هدر دادن وقت نیست...خوشبختانه من اصلا وقت چنین کاری رو ندارم... برا همین به همین 5 بند اکتفا کردم که البته بحث اصلی همون بنده 1 هست...خداییش خیلی خنده داره بحث در این مورد...

5- برای بیان اینکه راجر فدرر برترین تاریخ هست یا خیر هیچ نیازی نیست شما با کسی بحث کنید... به اندازه کافی بحث و بررسی موجود هست و به اندازه کافی نظریه و مصاحبه در این مورد موجوده در منابع معتبر رسانه ای دنیا...جدا از این، اصولا مشک آن است که خود ببوید...هر آنچه که راجر انجام داده به اندازه کافی واضح و گویا هست...هر آنچه که دیگران هم انجام دادند واضح و گویا هست...و البته دقت کنید که این «هر آنچه» لزوما منحصر به بحث فنی تنیس نمی شود...این قدر در مورد مسئله ای که مثال نقضش، حتی در حد و اندازه قیاس با مسئله ی اصلی نیست، بحث نکنید...

ویرایش:
5+1 - دیدم یکی از دوستان تاکید داشت که مثلا بزرگان تنیس چنین چیزی(برترین بودن راجر در تاریخ) رو به صراحت اعلام نمی کنند و در عین حال نظر خودشون رو هم در کنار نظر این بزرگان قرار دادند!!!!! گرچه شما با همون جملت پاسخ خودت و دادی اما بد نیست این توضح رو بدم...:
بله عزیزم، باید هم این دوستان به صراحت از فدرر به عنوان برترین تاریخ نام نبرن، چون اصولا اینکه به عنوان اسطوره و بزرگ یک ورزش بیایی و یک فردی رو به صراحت ازش به عنوان برترین تاریخ نام ببری کاری کاملا غیر حرفه ای هست و در هیچ ورزشی هم دیده نمی شود...همین که این همه بزرگان به طور غیر مستقیم اعلام می کنند که راجر بزرگ ترین در تاریخ هست به اندازه ی کافی خودش گویا هست...فقط خواهش می کنم نظر خودت رو در کنار این بزرگان قرار نده که به کسی توهین نشه...

ویرایش توسط roger 4 ever : 01-29-2014 در ساعت 05:18 PM
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: