نمایش پست تنها
قدیمی 08-19-2019, 11:07 PM   #12
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : تازه ترین اتفاقات رویدادها و نتایج دنیای تنیس

djokernole.persian.fans

نواک جوکوویچ پس از شکست برابر دنیل مدودوف در نیمه نهایی مسترز سینسیناتی گفت :
" فکر میکنم بازی خوبی انجام دادم. شاید در ست سوم وقتی بریک شدم می توانستم کمی بهتر عمل کنم. اما وقتی کسی سرویسهای با سرعت 128 مایل در ساعت اونم در سرویس دومش میزنه ، دابل فالتهای زیادی انجام نمیده و برای هر ضربه ای آماده است ، شما باید کلاهتون رو به احترامش از سر بردارید و بهش تبریک بگید.
از امتیاز چهار بر سه در ست دوم شروع به فوق العاده بازی کردن کرد. کار زیادی نمی توانستم انجام بدم. سعی کردم ریترن انجام بدم و وقتی توانستم راکتم رو به توپ برسونم ، سرویسهاش رو برگشت می دادم ، اما شما نمی توانید کسی رو که در سرویسهای دومش انقدر قدرتمند کار میکنه رو خوب پیش بینی کنید.
وقتی اعتماد بنفس زیادی دارید ، واضحه که به خودتون اجازه می دهید که چنین ضربه های به توپ بزنید. بهش تبریک میگم. شایسته پیروزی در بازی بود. نسبت به اوپن استرالیا که با هم بازی کردیم پیشرفت زیادی کرده. سرویسهاش که همیشه قدرتمند بوده. در طول دوران حرفه ایم زیاد با کسی روبرو نشدم که فرقی بین سرویسهای اول و دومش نباشه و هر دو رو به یک شکل و ریسکی بزنه. بنظرم نمیتوانم بگم که سرویس دومش رو بهبود بخشیده. او فقط در تمام مدت بازی سرویس اول و دومش رو به یک شکل و با یک سرعت میزد .اما وقتی شانس در سرویسهای دومش داشتم خیلی خوب عمل کردم.
اما قطعا سطح بازیش بهبود پیدا کرده. در مسیر درستی است و به همین خاطره که داره خوب عمل میکنه. من توی بازیم نکات مثبت زیادی می بینم.
امروز یک بازی تنیس رو باختم ، اما اشتباهات زیادی انجام ندادم. به بازیکنی باختم که فوق العاده بازی می کرد ، بنابراین با در نظر گرفتن این نکات مثبت به نیویورک خواهم رفت و در هفته پیش رو تمرینات خوبی رو انجام خواهم داد. بعدشم البته که دارم خودم رو برای یو اس اوپن آماده میکنم. عاشق اینم که در زمین اصلی اونجا بازی کنم. مثل بقیه برای مقام قهرمانی خواهم جنگید و بابت شانسهای که دارم خوشحالم. احساس خوبی دارم و به جلو پیش خواهم رفت.

نظر دو کارشناس درباره شانس شکسته شدن رکورد راجر فدرر در گرند اسلم :

ریچارد کرایچک (قهرمان سابق ویمبلدون ) : " من همیشه فکر می کردم که فدرر رکورد دار گرند اسلمها خواهد بود . تنها کسی که میتواند این رکورد را بشکنه جوکوویچه. نادال از نظر تعداد گرند اسلم به فدرر نزدیکتره ، اما فکر نمیکنم او بتونه دوباره قهرمان اوپن استرالیا یا یو اس اوپن بشه. او لازمه که اوپن فرانسه و ویمبلدون رو ببره و اگر در ویمبلدون موفق نباشه باید دوبار دیگه در رولند گاروس قهرمان بشه تا به رکورد فدرر برسه. "

مارک فیلیپوسیس ( تنیسور سابق استرالیایی ) در اینباره اضافه کرد: "نبرد جذابی خواهد بود. آیا فدرر میتونه یک یا دو گرند اسلم دیگه ببره؟ چرا نتونه؟ رافا میتونه بازم قهرمان گرند اسلم بشه؟ میتوانم ببینم که او برای یک یا دوبار دیگه قهرمان رولندگاروس بشه ، اما اگر جوکوویچ سلامت بمونه و انگیزه داشته باشه ، اینطور می بینم که در چند سال آینده حداقل سالی دو گرند اسلم میبره

ویرایش توسط مسعود 289 : 08-22-2019 در ساعت 08:26 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول