نمایش پست تنها
قدیمی 01-28-2015, 11:11 AM   #1242
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط A-Rod نمایش پست ها
راکتم امروز شکست (همون دانلوپ اس 6 کذایی)! همیشه خیلی تلاش می کنم توپ ها رو در آخرین ثانیه بزنم و زیاد فریم راکتم به زمین می خوره و امروز هم همین موضوع باعث شد فریمش بشکنه.به خصوص توی بک هند و اسلایس.اینو دادم تعمیر کنند و احتمالآ زیر قیمت به یکی می دمش.تا قبل از عید می خوام راکت بخرم و بی برو برگرد از سری اس دانلوپ نمی گیرم چون کنترلش برام سخت بود.فقط موقع سرویس و اسمش و روی نت خوب بود.فریمش هم خیلی بزرگ بود (105). چون فریم راکت قبلیم 95 بود.

بین این 3 تا راکت کدوم یکی رو پیشنهاد می کنید:

Dunlop M3.0
Head Graphene Instinct (راکت بردیچ)
Babolat Pure Drive

این دفعه با هیچ کدوم بازی نکردم و فقط از رو کمک های سایت 3 تا شرکت، تنیس ورهاس و تنیس اکسپرس دارم جلو می رم.همون یه بار که از تجاربم استفاده کردم کافی بود!

سطح بازی: متوسط
سوینگ متوسط
بک هند دو دست
دوست عزیز
متاسفم که می بینم راکتتون شکسته، البته از اونجایی که می گی کنترلش برات سخت بوده شاید راکت جدید باعث بشه که کنترل بهتری پیدا کنی.
اون راکت برای شمایی که سطح بازی و سویینگت متوسط هستش، راکت نامناسبی بوده و هر کدوم از این سه تا راکت جدید رو که بگیری بهت کنترل بهتری می دن. دانلاپ راکت ها مختلفی می زنه و اینی که شما داشتی از سری راکت های قدرتی بوده که کنترلشون پایینه، و الزاماً همه ی راکت های یه برند به یه اندازه قدرتی یا کنترلی نیستن.
از بین این سه تا راکت همونطور که خودتون هم می تونین توی همین سایت هایی که ازشون اسم بردین ببینین، راکت Pure Drive امتیاز بالاتری داره و با توجه به سبک بازی شما می تونه براتون مناسبتر باشه. راکت بردیچ مشکلش اینه که ممکنه ثبات لازم توی ضربه ها رو نداشته باشه و راکت دانلوپ هم سوییت اسپات کوچیکی داره و قدرتش خیلی کمه.
البته شرکت بابولات از همین سری Pure Drive راکت های خیلی زیادی زده که اسمهاشون تفاوت کمی با هم داره و حتما موقع خرید دقت کنین که دقیقاً همین راکت رو تهیه کنین.

mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: