نمایش پست تنها
قدیمی 02-11-2012, 10:51 AM   #2
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

کربر،شاراپووا را شوکه کرد

ماریا شاراپووا سید 1 مسابقات پاریس و زن شماره سه جهان دیشب در مرحله کوارتر با نتیجه 6-4 6-4 مغلوب آنجلیک کربر از آلمان شد.
ماریا تونست در دو ست،گیم های حریف خود را بشکند اما نتوانست به درستی از آن ها محافظت کند و در نهایت با زدن توپ به خارج از زمین در امتیاز پایانی بازی رو به حریف واگذار کرد و حذف شد.
" امروز روز سختی برایم بود. او امروز بسیار خوب بود. من امروز هجومی بازی نکردم " شاراپووا گفت
ماریا در ماه قبل در مسابقات استرالیا موفق شده بود که با نتیجه 6-1 6-2 در راند سوم از سد کربر عبور کند.
شگفتی ساز آلمانی پس از بازی گفت : " من قبل از بازی می دونستم که می تونم پیروز بشم. این شگفت انگیزه. مربی من قبل از بازی به من گفت ، اگر می خوای امروز مسابقه رو پیروز بشی باید بهترین تنیست را بازی کنی. به همین دلیل من از اولین امتیاز تمام تلاشم را کردم و تونستم در نهایت او را مغلوب کنم و به نیمه نهایی برسم. در استرالیا من برای اولین بار داشتم با ماریا بازی می کردم به همین دلیل کمی شوکه شده بودم زیرا او تنیسور خیلی بزرگی است."
بدین ترتیب کربر باید در مرحله بعد به مصاف یانینا ویکمایر از بلژیک بره. ویکمایر در مرحله کوارتر موفق شد با نتیجه 2-0 از سد کریستینا مک هیل آمریکایی عبور کند.

بازگشت بارتولی به مسابقه

ماریون بارتولی دیشب در خانه به سختی از سد روبرتا وینچی از ایتالیا عبور کرد.
بارتولی ست اول را با نتیجه 4-6 به حریف خود واگذار کرد اما تونست با یه بازگشت رویایی به بازی،در دو ست بعد با نتایج 6-4 و 7-6 از سد وینچی عبور کند. نکته جالب این مسابقه عقب افتادن 4-1 بارتولی در ست دوم و 5-2 در ست سوم بود.
بارتولی پس از پایان بازی گفت " من نفهمیدم که چگونه از بازی خارج شدم. روبرتا بازیکن خیلی خوبی هست . او سرویس های من را خیلی خوب مهار می کرد.من در خودم غرق شده بودم اما در نهایت تسلیم نشدم. از مردم می خواهم که امروز من را برای پیروزی حمایت کنند"
بدین ترتین بارتولی میزبان باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف کلارا زاکوپالووا از جمهوری چک برود.
زاکوپالووا با پیروزی 2-1 در مقابل جولیا جورجس از آلمان به مرحله نیمه نهایی رسیده است.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: