نمایش پست تنها
قدیمی 09-18-2010, 10:06 AM   #852
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
حالا ببین باز آخرش استفان رو میدن به راجر، بعدا میگن خود بازیکنا رای میدن، کدوم رای؟ شفاف سازی کنید، انصافا تو این حرکتا جوکوویچ رو دست نداره، پارسال تو رم که به رافا باخت هم با اینکه فک کنم رنک 3 رو هم بعد از یه مدت طولانی از دست داد، ولی خیلی خوش برخورد بود و حتی ادای رافا رو هم دراورد.
تازه خیلی های دیگه هم هستند ماردی فیش؟ آدم به متواضعی و با اخلاقی این بشر وجود داره؟ دقیق یادم نیست ولی تو یه تورنمنت بال بوی ها از ماردی و اخلاق و برخورد خوبش تعریف کرده بودند (یا یه چیزی تو این مایه ها)
جیمز بلیک، لیوبیچیچ و ...
پس اخلاق ورزشکاری چیه؟ من نمیدونم فک کنم اینا تو سوالاشون از بازیکنا میپرسن جایزه Gamesmanship رو به کی بدیم به جای Sportsmanship . وگرنه من تو کتم نمیره.
من نمیخوام بگم راجر اخلاق نداره، چرا ولی از راجر مستحق تر خیلی هست. حداقل این همه سال حقش نبوده، اصلا از خود استفان ادبرگ هم بیشتر شده تعدد این جایزه ش!!!
دفعه ی دیگه زنگ میزنن با تو و کوروش هماهنگ میکنن که جایزه رو به دست آدم مستحق تر بدن ! سم پاش
همین ژانگولر بازی هایی که رافا و نواک تو بازی در میارن و نگاه های زشتشون به حریف ، کم چیزی نیست . مطمئن باش همه چیزو مد نظر قرار میدن . همین که رافا میبینه هزار نفر منتظرش هستند که بیاد توزمین و آقا شروع میکنه به شکلات خوردن و مرتب کردن بطری های آبش و خیلی چیزهای دیگه هم مد نظر قرار میگیره .
من نمیگم راجر خوش اخلاق ترینه یا نه ، ولی میگم شما هم شلوغش نکن و رافا و نواک رو اسم نبر ، اگه قراره به راجر نرسه به این دو تا که اصلا نباید برسه !
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: