نمایش پست تنها
قدیمی 10-29-2014, 11:25 PM   #8
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
خدمت تمام دوستان سلام عرض ميكنم الان دارم بازي فدرر با شاردي نگاه ميكنم فدرر چرا هميشه مقابل شاردي به مشكل ميخوره دوستان؟؟
با سلام
Federer always starts the tournament slowly
فکر کنم ۲۰۰۸ بود که اولین بازیش توی زم خیلی بد بازی کرد و بعدش توی مصاحبش گفت حتی اگه سطح و نوع توپ هم یکسان باشه نسبت به مسابقات قبلی که توش شرکت کرده همواره یه مقدار زمان می بره تا با حال و حس استادیوم اشنا بشه
بسا که این سطح نسبت به مسابقات بازل خیلی کندتره
ضمنا در دیدار قبلیشون توی مسترز رم باد میومد که گزارشگر هم امروز به این قضیه ( فکر کنم نیک لستر ) اشاره کرد و همه دنیا می دونند فدرر در شرایط بادی بد بازی می کنه
همچنین باز به قول گزارشگر تلویزیونی وقتی شما یکبار از یک بازیکن Great مانند فدرر می برید خیلی از لحاظ ذهنی بهتون کمک می کنه و در دیدارهای بعد شما دیگه اون Aura یی که اطراف اون بازیکن بزرگ وجود داره رو نمی بینید.
در کل به نظر من فدرر بعد از ست اول خوب بازی کرد و نکته منفی که من توی بازیش دیدم یکی convert نکردن break point ها بود و دیگری هنگامی که Chardy وی رو از سمت فرهند تحت فشار می ذاشت یه جورایی Off Balance بود که این هم امری طبیعیه
راستی من فکر می کردم خاک رس سبز فقط توی امریکا استفاده میشه گویا فرانسوی ها هم در این مسابقات از حاک رس سبز اون هم در شرایط داخل سالن استفاده کردند.
متن مصاحبشو پیدا کردم ببخشید مال ۲۰۰۷ بود:
"I find the adjustment is quite difficult to do actually, even though it's the same surface

ویرایش توسط Farid : 10-30-2014 در ساعت 02:49 AM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: