نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2010, 05:57 PM   #27
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من نمیدونم چرا شما یه چیزهایی میگید که اصلا ربطی به حرفای من نداره، من نگفتم چند تا مسترز برده یا نبرده، من میگم شما باختهاش در مسترزها رو نه به خاطر نتونستن خودش و به چیزهای دیگه ربط میدید، تنک کرد فلان کرد، دیگه واسه مسترز انگیزه نداره، یعنی چی؟ یعنی تا مچ پوینت رسیدن انگیزه داره بقیش رو نداره؟! البته همتون نه اکثرتون.
همین که میگید مطمئن باشید اگه سطح تنیسش رو تو مسترز نشون بده فلان میکنه، آخر توهین به حریفاشه که بردنش.
بسه بابا
اینکه با توجه به سطحش باید در مورد گرنداسلم نظر سنجی گذاشت یعنی چی؟
یعنی اون تورنمنتهای مزخرفه، فقط در طول فصل آقای راجر رو باید در 4 گرنداسلم به بوته نظر سنجی کشید؟!
بسه بابا ...
کسی منکر قدرت فدرر نیست، اما با این دیده که چشما رو ببنیدم و هی اسطوره اسطوره بگیم و تنیس باز مورد علاقمون رو فرشته بی نقص بدونیم، و رقیب اصلیش رو هم سطح خودش ندونیم و تمسخرش کنیم، آخر نگاه تعصبی به قضیه ست.

اولا راجر به موقعش دو رو هست، تازه اولش میگی روراسته، آخرش میشه با سیاست؟! کدومش بالاخره؟
همین نمونه ای که الان گفتید در همون تورنمنت مصاحبه رو ببین گفته کسایی که در سمت راف هستند باید خوشحال بشن، حالا به مصاحبه های راجر در همین استرالیا امسال رجوع کنید که بحث اون قضیه میاد وسط و نقاب از چهره برمیداره، رو راست؟ داری شوخی میکنی؟

من منکر قدرت فدرر در گرنداسلمها نیستم، به همون دلیلی که خوشد میگه بست آو تری و بست آو فایو، ولی موفقیتشو علاوه بر توان بالای خودش به کمبود طرفیت حریفاش در گرنداسلمها هم میدونم...
این حرف دیگه واقعا خجالت آوره
اصلا گیریم که شما درست میگی و فدرر فقط توی 4 تا تورنمنت خوب بازی میکنه
خب همه هم همین کار رو بکنن و نامبر وان بشن ، نه 6 سال فقط 1 سال کامل این کار رو بکنن، همون کاری که تنیسورتون از انجام دادنش عاجز موند و بعد از 11 ماه دوباره سقوط کرد
راجر فدرر اشکال داره یا نداره به خودش مربوطه و ما داریم در مورد تنیس صحبت میکنیم ، و پر واضحه که بهترین تاریخه و از نظر بسیاری کامل ترین و زیبا ترین تنیس رو ارائه میده .
تو میخوای بگی که باخت فدرر در مسترزها بخاطر عدم تواناییشه ولی بحث رو به این جا میکشونی که راجر فقط توی 4 تا تورنمنت شرکت میکنه و میخوای وسط یه بحث دیگه سم پاشی کنی ، کاری که همیشه انجام دادی ، درست مثل کاری که تو ست ست کردی ، و بعد از قهرمانی راجر اومدی و گفتی چرا راجر اسم رافا رو نیوورد
جمع بندی : راجر فقط 4 تا تورنمنت رو میتونه خوب بازی کنه ، ما که مشکلی نداریم ، 16 تا اسلم برده ، نامبر وان هم که هست ، مسترز ها رو هم که یکی دیگه ببره با اگسی برابر میشه . حالا اگه شما مشکل خاصی با این موضوع داری ، یا ناراحت میشی که راجر فقط با بازی توی 4 تا تورنمنت نامبر وان میشه و رافا با بازی توی 20 تورنمنت نامبر 4 میشه ، میتونی این موضوع رو با تونی یا خود رافا در میون بذاری تا اونا هم کاری مشابه کار فدرر بکنن شاید فرجی بشه و دوباره نامبر وانی رو پس بگیره !

ویرایش توسط Afshin : 04-13-2010 در ساعت 06:29 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: