نمایش پست تنها
قدیمی 05-05-2015, 03:01 PM   #5
Novak.
Banned Users

پستها: 39
سپاس: 150
در 23 پست 51 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic rafael nadal kei nishikori maria sharapova simona halep
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2015 (Mutua Madrid Open)

واقعا وقتی در تورنمنتی نواک نباشه مخصوصا یک مسترز یا گرند
پیشبینی قهرمان خیلی سخت میشه وقتی نواک باشه از نظر من شانس نواک 50
و شانس بقیه مدعیان هم مجموعا 50 درصده
ولی انصافا الان حداقل 6 نفر هستند که می توانند در قد و قواره قهرمان ظاهر بشن
من خودم توی چند ماه اخیر تحت تاثیر نمایش بردیچ قرار گرفتم اندی و نیشی هم که دارند پیشرفت میکنند
نادال که مدعی سنتیه فدرر که وقتهایی جرقه ای می زنه به یاد ایام گذشته رائونیچ هم که اصلا قابل مقایسه با 2014 نیست

با تشکر از دوست خوبمون سینا نقل قولی از نادال را در تاپیک اخبار نوشته بود
که بی مناسبت نیست گزیده ای از اون که با حال و هوای مادرید در ارتباطه را اینجا منتقل کنم

تصمیم گرفتم به راکت قبلیم برگردم بخاطر اینکه اون به من کنترل بیشتر میداد و باعث میشد احساس آرامش کنم من سالها با مدل قدیمی بازی کردم در صورتی که چند روز قبل از مونت کارلو با مدل جدیدتر تمرین کردم. میدانم اینجا ما در ارتفاع بازی میکنیم و با مدل جدید کنترل کمتری دارم اگرچه در مونت کارلو خیلی خوب بازی کردم ولی تا پایان فصل با مدل قدیمی بازی میکنم و بعد از آن زمانی که فرصت کافی برای کار کردن و سازگار شدن با مدل جدیدتر داشتم به مدل جدیدتر برمیگردم."

نادال همچنین درباره واقعیت که نواک جوکوویچ در تورنمنت شرکت نخواهد کرد گفت:"وقتی بازیکنی مثل جوکوویچ در یک تورنمنت بازی نمیکند بدیهی است که یک فرصت است و برای بردن رویداد مهم شانس وجود دارد.فکر میکنم بازیکنهایی که در یک چهارم نهایی و نیمه نهایی با جوکوویچ روبرو شدند حالا که او شرکت نمیکند فرصت بزرگی برای قهرمانی دارند بدین معنی نیست که هر موقع و هر زمان که نواک بازی میکنه برای بقیه شانسی وجود ندارد او نمیتونه هر تورنمنتی که شرکت میکنه را برنده شود"
Novak. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Novak. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: