نمایش پست تنها
قدیمی 05-20-2011, 07:34 PM   #36
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Yashar نمایش پست ها
داداش چرا از کوره در رفتی
من اصلا اون شخصیتو نمی شناسم
من به خاطر اشنایی که با رفتار و اخلاقت دارم گفتم ازت بعیده
در ضمن من مطلقا از راجر چیزی نگفتم راجر از کجا اومد تو این بحث
اقا من دیگه می ترسم اینجا چیزی ببگم
دارم احساس میکنم زمانی شما از نظر یکی خوشت میاد که موافق باشه و پره تعریفو تمجید باشه
جای این حرفا تو اینجا نبود
در ضمن من با هر کی هم مشکل داشته باشم مخلص تو یکی هستم که واقعا اینجا زحمت می کشی
اما در مورد راجر نظرم عوض نشده

در حال حاضر متاسفانه شما خیلی بدبینانه به همه چیز و کس نگاه می کنید.

در همین چند دقیقه کوتاه چند مطلب خلاف واقع نسبت دادید به من بدبخت:

1. که از کوره در رفته ام (این طور نیست اما شما اگر دوست دارید به این شکل تصور کنید)
2. که آشنایی با رفتار و اخلاق بنده دارید (که این مورد درست نیست اما اگر اصرار دارید این طور تصور کنید)
3. که بنده داداش هستم (و این مورد هم درست نیست، منتها اگر آبجی باشم، ناراحت می شوید، بنابراین همیشه تصور کنید من داداش هستم)
4. بنده از کسی خوشم میاد که موافقم باشه (اگر این طور آرام میشوید به همان شکل تصور کنید)
5. جای این حرفا تو اینجا نبود (در صورتی که آن فرد مرتکب تخلف مکرر شده بود و شما موارد قبلی را ندیده بودید)

دوست عزیز شما این تاپیک که مال چندین وقت پیش هست رو نبش قبر کرده اید تا روحیات و اخلاقیات ناپسند بنده ی حقیر را به زیر ضرب بگیرید؟

بسیار خوب. اگر باز هم باعث ناراحتی شما شده ام، بفرمایید در این تاپیک تار عنکبوت بسته محاکمه ام کنید.

رفتار شخصی که شما تازه الان آخرین مطالبشان را میبینید به مدت ها قبل برمی گرده. منتها شما فقط صحنه ی آخر این اجرا را دیده اید و بدون اطلاع از سابقه ی رفتارها، به مثابه اینکه کل پی یس را خوانده و از بر باشید، علیه من بدبخت اعلام جرم می کنید.

مثل این است که شما دانش آموزی را در حال خروج از درب مدرسه با پرونده تحصیلی زیر بغلش ببینید و بدون آنکه از رفتار وی اطلاعی داشته باشید به مدیر مدرسه حمله ور شده و او را به 5 مورد بالا متهم کنید و او را مصداق بارز "ما ایرانی ها" بدانید.

هَذا مِن فَضل رَبـّی
ایـن نـیــــز بـگـذرد

PowerVu آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: