نمایش پست تنها
قدیمی 03-17-2012, 05:42 PM   #42
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bebe نمایش پست ها
سلام

پاور جان شما اعلام کردید که شبکه ی NTV SPOR مسابقات را از دور نیمه پایانی به صورت زنده پخش میکند اما چند دقیقه پیش این شبکه پخش مسابقه ی فوتبال را در ساعت 22:30 تبلیغ کرد . همچنین برای یکشنبه شب یک بازی دیگر را در همین ساعت تبلیغ کرد . پس چگونه امکان پخش زنده ی دور نیمه پایانی و فینال وجود دارد ؟

بنده با شناختی که از حضرت‌عالی و نحوه پرسش‌هایتان دارم، می‌دانستم که اگر همان دیشب برای شما عکس از صفحه اعلام برنامه در وب‌سایت رسمی این کانال نگذارم، این حرف‌ها را فردا پیش خواهید آورد. اما چون هم تمیزکاری منزل، هم پخت و پز، هم خرید (میوه، شیرینی، آجیل و ...) شب عید، هم ترافیک سرسام آور این شب‌ها، هم ازدحام غیر قابل تحمل جمعیت در مترو و پیاده‌روهای خیابان‌ها، هم پذیرایی از میهمانان، هم جابه‌جایی مبل و تغییر دکور، و هم هزار و یک بدبختی دیگر زندگی من جمله آماده کردن چندین و چند مطلب برای کارم، این روزها و شب‌ها هیچ توانی و حوصله‌ای برام باقی نگذاشته‌اند و جسمم را تبدیل به یک جنازه متحرک کرده بودند، گفتم این عکس را نگذارم، «بلکه این یک دفعه» برخلاف ده‌ها مورد گذشته در سوابق شما، ایراد بنی‌اسرائـیلی از چیزی که من در ایجاد یا عدم‌ش کوچکترین دخالتی نمی‌توانم داشته باشم را نگیرید. اما سخت در اشتباه بودم. چرا که آزموده را آزمودن خطاست:

ببینید کاربر «عزیز» این اعلام برنامه این کانال برای امروز است. (زمان ایران با ترکیه یک و نیم ساعت اختلاف دارد.) باور بفرمایید بنده در این کانال کار نمی‌کنم و مسئولیتی در مورد تغییرات برنامه‌ای آن‌ها ندارم. ایکاش عکس را دیروز میگذاشتم تا در وب‌سایت این کانال ببینید که اعلام برنامه به چه صورت بوده است.

باور کنید کل این مسابقات ارزشی ندارند که بنده به خاطر آن به شما «دروغ» بگم. هر چیز به جا و نا به جایی راجع به هر مطلبی که از مشرق و مغرب از بنده پرسیده می‌شه رو سعی می‌کنم
در موردش کمتر اشتباه کرده و از جایی که مطمئن‌تر باشه کسب اطلاع کنم و برای سوال‌کننده پاسخش رو بنویسم. با این حال هر روز با آمدن به این فروم میبینم که عده‌ای با سوء استفاده از وضعیت به وجود آمده، چه در پیام خصوصی چه در تاپیک‌ها با کنایه مطالبی را می‌‌نویسند گویی بنده دلیل مشکلات و ایرادات و تغییرات به وجود آمده هستم... حتی اگر سرعت اینترنتشان پایین (زیر یک مگ و 511 کیلوبیت) باشد و نتوانند مسابقات را با اینترنت به صورت روان ببینند، بنده را باعث این مشکل می‌دانند و می‌پرسند «مگر نگفتی با اینترنت ببینیم؟ پس چرا با اینترنت 128 کیلوبیتی یا Dial-Up 56 کیلوبیتی ما، تصاویر مدام گیر می‌کند؟». واقعاً بعید نیست که در روزهای آینده بشنوم که «مگر امروز نگفتی که رنگ آسمان آبی‌ست؟ پس چرا من الان که ساعت 11 شب هست، آسمان را سیاه می‌بینم؟ هان؟!!»

تا حالا که با کمال میل برای بار چندم با خلوص نیت و در عین {...} محض پاسخ داده‌ام، اما امیدوارم این جور سوالات که یک نمونه‌ی تر و تازه‌ی دیگرش در تاپیک اعلام برنامه دقایقی پیش توسط شما پرسیده شده (سوالی که بارها پاسخش را داده‌ایم)، برای بنده درس عبرت بشوند که مخاطبم و اهداف سوالات‌شان را قبل از نوشتن جواب، بهتر بشناسم!

برای بار چند صد هزارم خدمت شما عرض می‌کنم که
کانال‌های رایگان این‌چنینی که ده‌ها رویداد ورزشی را پوشش می‌دهند، همیشه به صورت دلخواه ما، به بینندگانشان «نمی‌توانند» سرویس درجه یک ارائه کنند. شما اگر «انقدر» عاشق تماشای تنیس هستید و فرصت زیادی را برای تلویزیون تماشا کردن دارید، «باید» برای راه‌اندازی CCcam پول خرج کنید (کاری که اکثر ما آن‌را از حدود «پنج سال پیش» داریم انجام می‌دهیم و هیچ وقت حتی یک ثانیه هم از پرداخت هزینه اندک (معادل خرید سه عدد پیتزا در ماه) برای آن پشیمان نشده‌ایم.)

ویرایش توسط PowerVu : 03-17-2012 در ساعت 08:05 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: