نمایش پست تنها
قدیمی 05-16-2014, 09:19 AM   #1138
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط miladroozbeh نمایش پست ها
سلام دوستان.یه جفت راکت شارا 2011 دارم خوب باهاش بازی میکنم و چون ته زمین بازی میکنم تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم اما تو سرویس کمی ضرباتم کم جون میره.با راکت ماری 2014 که بازی کردم در حد 30 مین هم ضرباتم فلت تر میرفت و هم سرو هام فوق العاده خوب بود.نظرتون چیه جفت راکت شارا 2011 با یه راکت ماری 2014 طاق بزنم؟
میلاد عزیز
از اونجایی که راکت فعلیت وزن سویینگ کمتری به نسبت راکت ماری 2013 داره همین باعث می شه که قدرت ضربه هات با راکت فعلیت کمتر از قدرت همون ضربه ها با راکت ماری باشن. ولی بدی بالا بودن وزن سویینگ اینه که قدرت مانور راکت رو کمتر می کنه چون در مواقعی که باید راکت رو خیلی زود و با سرعت بالا بیاری (مثل والی زدن) این وزن بیشتر باعث می شه که سرعت واکنشت کمتر بشه.

از اونجایی که وزن راکتت حدود 20 گرم کمتر از وزن راکت ماری هستش من بهت توصیه می کنم به جای تاخت زدن راکتت به یکی از اون ها 20 گرم سرب اضافه کنی و دو نا نوار سربی 10 گرمی به کناره های سر راکت (ساعت 3 و 9) اضافه کنی تا با این کار وزن و وزن سویینگ راکتت رو به راکت موری شببه کرده باشی و بعد ببین آیا با این راکت راحتی یا نه. چون با اینکه در یه سری از ضربه ها ممکنه واست بهتر شده باشن، یه سرس دیگه از ضربه هات ممکنه برات سخت تر بشن.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: