نمایش پست تنها
قدیمی 05-11-2014, 07:56 PM   #30
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)
پیش فرض پاسخ : آندره آغاسی: رافائل نادال اسپانیایی بزرگترین تنیس‌باز تاریخ است، نه راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roli نمایش پست ها
اولاً من فقط به عنوان مثال سرویس رو گفتم. آخه افت داره یک نفر بخواد لقب بهترین تنیسور تاریخ تنیس رو با خودش حمل کنه اونوقت سرویسش که ضربه مهمی هست جزو 10 نفر برتر زمان خودش هم نیست.
ضمناً فقط سرویس نیست بازی رو تور چی؟ اینو کجای دلم بزارم. نادال تو کل یه بازی نهایتاً 4-5 بار رو تور میاد والی کنه اونم توپایی که مُردست و حتماً تبدیل به پوینت میشه. حالا ضربات دیگه مثل بکهند، دراپ،... بماند. واسه همینه نادال 8 تا از 13 تا گرنداسلمش رو خاک گرفته. یعنی 5 گرند تو سطح های دیگه گرفته که همین نشون از ضعف در برخی از فاکتورهای مهم تنیس.
همچنین با یک کلمه که ظرافت بازیه راجر بیشتر حق مطلب ادا نمیشه. باید هم استعداد و هم پشتکار داشته باشی تا بتونی اون ظرافتو ایجاد کنی که کار هر کسی نیست.
من مطمئنم خود نادال بهتر از هر کسی میدونه تفاوتش با راجر چیه
.
بله درسته بازی رافا ایرادات زیادی داره و این بر کسی پوشیده نیست. گفتن دوباره ش هم نیاز نیس چون همه میدونن. یه سری از این ایرادات مثل سرو دلیلش اینه که رافا ذاتا دست چپ نبوده. یه سری از ایرادات هم به خاطر سبک بازیش هست مثل والی.
این چیزا اصلا مهم نیس تو ورزش. تنها چیزی که تو ورزش مهمه نتیجه و موفقیته. تعداد عناوین و قهرمانی هست که باهاش یه بازیکن رو میسنجن در آینده. نه اینکه فلان قسمت بازیش چطور بود فلان اینطور بود پس بهترین نبوده. اینو خیالت راحت باشه.
نمونه ش مورونیو ست که همه چیز رو فدای نتیجه میکنه. آخرش هم میگن عجب مربی هست. غیر از اینه؟
اگه بنا به ایراد گرفتنه که منم میتونم ایراد بگیرم ، که راجر بکهندش داغونه، یا بکهندش حتی عاجز از ریترن سرویس دوم رافاست.

بله دوست عزیز. مهم اینه که تو با اون استعدادت،خلقتت و چیزی که ذاتا بهت داده شده یا نداده شده بتونی موفقیت کسب کنی.

علی دایی هم بهترین گلزن تاریخ شد اما بازیش هیچی نداشت.فقط گلزنی خالی بود،100 قسمت بازیش ایراد داشت. کسی الان میگه فلان بود فلان نبود؟ نه چون موفقیت کسب کرده با همون شرایط و خلقت و ذاتش.
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: