نمایش پست تنها
قدیمی 09-26-2013, 12:28 PM   #19
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
مانی جان ببخشید من دخالت میکنم. من نه میگم حرف های دانیل کولرر درست است نه اشتباه. ولی تو خودت بارها نوله رو به دوپینگ متهم کردی. پس ناراحت نباش وقتی کسی در مورد تنیسور مورد علاقت اینطور صحبت کنه.
به قول دوستمون Rajjoko درست میگه اگر واقعا شما ورزش سنگین انجام داده باشید میفهمید که بدن تا یک جایی جواب میده بدون مکمل و حتما باید مکمل استفاده کنید و احتمال اینکه به مکمل های غیر مجاز روی بیارید خیلی زیاد است. اگر رافا یا راجر یا نواک دوپینگ کرده باشند شک نکن که Atp اعلام نمیکنه. مخصوصا راجر و رافا که افتخاراتشان بیشتر از نواک است. چون اگر دستشون رو atp رو کنه میدونی یعنی چی؟؟؟ چه اتفاقی در ورزش تنیس میوفته؟
مارین چیلیچ که به اندازه اینها معروف نبود به خاطر اسرار اندی ماری دستش رو رو کردن و اگر نه atp عمرن اعلام نمیکرد. حالا فکرش رو کن یک کسی مثل ماری یا فدرر یا نادال یا جوکو دوپینگ کرده باشند. به نظر من دوپینگ در هر ورزشی است و راه فرارش هم تنیسورهای حرفه ای بلد هستند. مگه رضازاده نبود؟؟؟

من بازم میگم نظارت بر دوپینگ ورزشکارا فقط به عهده ی اون فدراسیون یا ارگان اون ورزش نیست بلکه خود کمیته ی ضد دوپینگ هم نظارت داره اونا هم طرفدار هیشکی نیستن که طرف یکی رو بگیرن یا دیگری رو نه!!!!!!!!!!!
تازه اگه یکمی از حرفای این اتریشیه واقعیت داشت حتما" تو سایتای خبری دیگه هم یه اخباری رو منتشر میکردن چه مثبت چه منفی!!!!!!!!!!
slice آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی slice به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: