نمایش پست تنها
قدیمی 01-10-2012, 06:10 PM   #2
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

ليتون هيويت از مسابقات تنيس سيدني حذف شد.در روز سوم اين بازي ها، ليتون هيويت استراليايي برابر سيد پنجم رقابت ها ويكتور ترويسكي قرار گرفت و در سه ست شكست خورد.هيويت خصوصيت هميشگي خود يعني جنگيدن و تلاش را در ست اول به نمايش گذاشت و پس ازينكه 4-1 عقب بود، موفق شد 5 گيم متوالي را به خود اختصاص دهد و 6-4 برنده شود.در ست دوم و با يك بريك به سودش، همه چيز به نظر تمام شده مي رسيد ولي كنترل بازي را از دست داد و اين ترويسكي بود كه توانست از فرصت استفاده كند و 6-3 پيروز ست دوم شود و در ست سوم به راحتي 6-2 كار را تمام كرد.

هيويت كه از مصدوميت شست پا رنج مي كشد، گفت كه مصدوميتش از هفته گذشته تا به حال بهبود بيشتري نيافته است:”بدتر نشده، شايد اين مثبت ترين جنبه آن است.اگر بعد از اولين بازيم در جام هاپمن نمي توانستم راه بروم بايد نگران مي شدم ولي اين اتفاق نيفتاد.”
ترويسكي در بازي بعد به ديدار آلكس بوگومولوف خواهد رفت كه 6-4, 1-6, 6-4 از سد رابين هاسه هلندي گذشت.
در نبرد دو قهرمان پيشين تورنومنت،ماركوس باقداتيس قبرسي بود كه موفق تر عمل كرد و در 1 ساعت و 33 دقيقه ديميتري تورسونوف روس را 6-4, 6-4 شكست داد.باقداتيس 6 تا از 7 فرصت بريك شدن سرويسش را ناكام گذاشت و 14 ضربه ايس زد.او در مرحله بعدي به مصاف متيو ابدن خواهد رفت.

سيد هشتم مسابقات، رادك استپانك هم در 150 دقيقه 6-7(4), 6-4, 6-3 ژاوير ماليس را مغلوب كرد و به ديدار ياركو نيمينن خواهد رفت.در دو بازي ديگر امروز، جولين بنتو 6-3, 6-4 آندرياس سپي را حذف كرد و فابيو فونيني 2-6, 6-2, 6-0 مايكل راسل آمريكايي را شكست داد.

اما در بخش زنان، كارولين ووزنياكي يكي از چند سيد برتر بود كه امروز كار سختي داشتند.او مجبور شد در ست سوم بازي در حالي كه 4-0 عقب بود راه خود را براي پيروزي پيدا كند و درنهايت 7-5, 2-6, 6-4 دومنيكا سيبولكوا را شكست داد.
ووزنياكي:”به نظرم من شانسي براي برد نداشتم ولي هيچ وقت تسليم نمي شوم.من از شكست متنفرم.براي همين است كه اينقدر تلاش مي كنم.من هميشه تمام سعيم را براي برد مي كنم.مي خواهيم در پايان به عنوان برنده معرفي شوم.ازينكه به دور بعد راه يافتم خوشحالم.قطعا بازگشت از شكست خيلي راضي كننده است ولي بايد در دور بعد بهتر بازي كنم.”
ووزنياكي در دور ¼ نهايي به ديدار آگنيستا رادوانسكا مي رود كه نفر دهم رنكينگ زنان، آندريا پتكويچ را 7-5, 6-4 مغلوب كرد.ووزنياكي در ديدارهاي مقابل 5 بار رادوانسكا را شكست داده و 1 بار هم مغلوب شده.

نفر دوم رنكينگ زنان، پترا كويتوا كه به بيماري آسم مبتلاست، در هواي خفه و مرطوب سيدني خسته به نظر مي آمد ولي درنهايت توانست 7-5, 3-6, 6-4 آلكساندرا دولگِرو را از پيش رو بردارد.
كويتوا:”اين اولين بازيم در تورنومنت بود و همچنين اولين بازيم در هواي آزاد در سال جديد.من بايد به باد و آفتاب عادت كنم.راه زيادي در پيش است.من در آمريكا به آلكساندرا باختم و اين كمي در ذهنم بود.واقعا به اين بازي ها قبل از ملبورن نياز دارم.مي دانم كه در جام هاپمن 4 بازي انجام دادم ولي آن جا يك تورنومنت واقعي نبود.”
كويتوا در بازي بعد به ديدار دنيلا هانتوكوا مي رود.هانتوكوا توانست در دو ست 7-5, 6-1 فرانچسكا اسكياوونه ايتاليايي را شكست داد.
در ديگر بازي هاي امروز، مدافع عنوان قهرماني، نا لي چيني 2-6, 6-4, 6-1 شندِل شيپرز از آفريقاي جنوبي را شكست داد.حريف بعدي لي، لوسي سافاروا است كه پس از برتري 6-2 در ست اول و در حالي كه 2-0 در ست دوم پيش بود، به دليل مصدوميت اسوتلانا كوزنتسوا و كناره گيريش از بازي به مرحله بعد صعود كرد.ماريون بارتولي هم 6-0, 6-3 يلنا داكيچ از استراليا را مغلوب كرد و در ديدار بعدي به مصاف آزارنكا خواهد رفت.
در مسابقه پايان شب، سيد سوم مسابقات ويكتوريا آزارنكا بازي راحت تري نسبت به ديگر سيدها داشت و شماره 1 پيشين جهان، يلنا يانكويچ را 6-4, 6-2 مغلوب كرد.

ویرایش توسط Nima93 : 01-10-2012 در ساعت 06:25 PM
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: