نمایش پست تنها
قدیمی 07-06-2010, 06:42 AM   #793
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط viva rafa نمایش پست ها
فکر نکنم هیچ طرفداره نادال از فدرر بدش بیاد یا تو این شک داشته باشه که فدرر واقعا تنیسوره بزرگیه ولی بعضی از طرفداراش (البته میگم بعضیا ها بی احترامی به همه نشه )فقط ادعا دارید و فکر میکنید تو دنیا فقط فدرر تنیس بلده و چشه دیدنه اینو ندارید که یکی از چهره محبوبتون بهتر باشه
ما هم نشستیم بگیم که اره نادال دیگه هیشکی رو دستش نیست به خدا واسه من یکی سالی 2تا جامه معتبرو با بازیایه زیبا و با اقتدار ببره هم کافیه
یعنی بقیه تنیس بازا ادم نیستن؟اونا حق ندارن جام بیارن ؟اونا زحمت نمیکشن؟
به خدا من دلم واسه نواک یا اندی میسوزه که همزمان شدن با این 2تا تنیسوره خوب هرچند خودشونم واقعا بزرگن
به خدا بعد از بازی که میبازن انگار دنیا رو سرشون خراب شده که این همه زحمت کشیدم الانم باید برم کنار
بیاید یه کم تعصبو بذاریم کنار و از رو بچگی حرف نزنیم و انقدر تعصب چشممونو کور نکرده باشه که یه حرفی بزنیم که بعدم توش بمونیم
اینکه میای میگی اره من قول میدم فدرر از این به بعد یه ست هم نبازه و قهرمان میشه
خودت یکم رو حرفت فکر کن خندت نمیگیره؟فدرر از اسمون افتاده؟
ما ایرانیا عادت داریم یه چیزیو انقدر گنده کنیم که بعدش اگه یه جایی گندش اومد بالا خودمونم نتونیم درستش کنیم!!!
درود، پستت به قدری زیبا بود که فقط به کلیک سپاس نتونستم بسنده کنم! کاملا باهات موافقم
ما همیشه به راجر به چشم یه بازیکن فوق العاده نگاه کردیم و معتقدیم که حضور هر دو بازیکن باعث جذابیت تنیس شده! عناوین راجر رو اپرشییت کردیم و...
ولی متاسفانه بعضی دوستان به قدری بی انصافند که واقعیت کنونی تنیس رو نمیبینند و یا نمی خواهند ببینند، پرفورمنس رافا تو رولند و ویمبی باعث تحسین همگان شده، ولی این به اصطلاح تنیس دوستان چشاشونو بستن تا حقیقت رو نبینن! ما اجازه میدیم تو دنیای خودشون در حال برنیینگ باشن
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: