نمایش پست تنها
قدیمی 09-22-2023, 07:45 PM   #67
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : رکوردهای Novak Djokovic...نواک جوکوویچ اسطوره صرب

نواک جوکوویچ : " صادقانه میگم که شاید تا سه سال گذشته خیلی به شکل دیوانه وار به تعداد هفته های شماره یک بودن یا بردن بیشترین گرند اسلم فکر نمی کردم. بعدش متوجه شدم که خیلی به بیشترین هفته های شماره یک بودن نزدیک هستم. همچنین شانس زیادی در گرند اسلمها اگر سلامت باشم و به خوب بازی کردن ادامه بدم دارم. البته که گرند اسلمها کمتر از شماره یکی قابل دسترس بود ، اما باور داشتم . باور داشتم که می توانم بهش برسم. در حال حاضر هیچ تعدادی از گرند اسلم در ذهنم نیست که میخواهم آن را تا پایان دوران حرفه ایم بدست بیارم .واقعا هیچ عددی در ذهنم نیست. وقتی که در تورنمنتها بازی نمی کنم، لحظاتی هستند که به اتفاقاتی که افتاده و خواهد افتاد فکر میکنم. گهگاهی از خودم میپرسم چرا با همه کارهای که کردم باید ادامه بدم؟ چقدر دیگه میخواهم ادامه بدم؟ البته که این سوالها را در ذهنم دارم. اما با دانستن اینکه هنوز در بالاترین سطح بازی میکنم و بزرگترین تورنمنتها را میبرم ، نمی خواهم تا زمانیکه در بالاترین سطح هستم و هنوز بدین شکل بازی می کنم ، این ورزش رو ترک کنم. بالاخره یک روز خواهد رسید که تنیس را ترک خواهم کرد و بازیکنان جدیدی در حال آمدن هستند , شاید تا بیست و چهار پنج سال دیگه( با خنده). تا آن موقع فکر کنم کمی بیشتر من را خواهید دید."
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول