نمایش پست تنها
قدیمی 07-08-2017, 07:00 PM   #30
i.emad1990
Senior Member

پستها: 146
سپاس: 5
در 44 پست 93 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Behtarine tarikh bodan be seta grand bishtaro number vani nist recordaye matador inghad ziadan ke beshe azash be onvane behtarin yad kard
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم سال (ویمبلدون)

ما حرفامونو تو بازیای رودررو زدیم بعدشم نادال پنج سال کوچیکتره هروقت جفتشون خداحافظی کردن اون موقعه تعداد گراندارو بشمارین این جواب من به همتونبود نادال برا من اثبات شده است احتیاجی نیست ازش تعریف کنم صحبتم با اونایی هست کهتو سال 2009گیر کردن و امضا پستشونو نوشتن اشغال دفاعی زیر توپ زن شیش گراند اسلم اینقد حسودین قبول ندارین نادال بیس لاین اتکر بازی میکنه نه بیس لاین دیفنز من اگه حسود بودم بعد حذف نادال دعا نمیکردم فدرر ببره من خودم عاشق سبک بازی فدررم چون خودم نه سرعت دارم نه استقامت که مثل رافا بازی کنم ولی قوین اعتقاد دارم فدرر خوش شانسترین تنیسوره واقعا اگه قبول ندارین فینال ویمبی 2009حق رادیک بود خیلی وجدانتون عملکردش ضعیفه مشکل من اینه شما یه چیزاییو قبول نداریم من خودم قبول دارم رولند 2012 رافا شانس اورد بارون گرفت بازی ثطع شد وگرنه جکویچ برمیگشت ولی تو قبول نداری فدرر همین امسال وقتی دید عقب افتاد وقفه انداخت نادالو از ریتم خارج کنه که موفق شد و بعد اون پنج بر یک گیمارو برد
i.emad1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما i.emad1990 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: