نمایش پست تنها
قدیمی 10-24-2014, 01:44 PM   #1232
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
مهدی جان سلام
ای بزرگوار سلام
ای دست گل تنیس تاکرز سلام

بنده که فکر می کنم معرف حضورت هستم، ایشالا که الآن تو دلت نگی اَه باز این سیریش پیداش شد!!! :)

من الآن یک سال و 5 ماهه خیر سرم دارم تنیس شروع می کنم، ولی به جان خودم این دفعه جدیه قضیه، بهت قول میدم.

پریروز رفتم پیش مربی جدیدم بابت شروع، واسه انتخاب راکت به این نتیجه رسیدم که از همین ایران بگیرم و دسته دو البته. چون بودجم حدود 300ـه.
منتها مربی ما گفت راکت از جنس گرافیت بگیر، چون فلزی هاش دست رو خراب می کنه.
من خیلی گشتم دنبال اینطور راکت هایی ولی به چندتا سوال داشتم؛
1 اینکه بابولات از جنس گرافیت میزنه ولی هد از جنس گرافین. فرقشون چیه؟
2 اینکه واقعن فلزی دست رو خراب می کنه؟
من Head youtek IG speed MP 300 رو میخواستم تا امروز بخرم ولی چون از جنس گرافیت/گرافین نیست دست نگه داشتم. ممنون میشم در مورد جنسش راهنماییم کنی.. چون راکت های جدید از این جنسن و قیمت ها بالا.

خیلی خیلی ممنون
سلام احسان جان،
امیدوارم که به قول انگلیسیا این دفعه ی سوم دفعه ی شانست باشه و این بار تنیس رو شروع کنی. تقریباً تمامی راکت هایی که شرکت های معتبر تولید می کنن از جنس گرافیت هستش و دیگه دوره ی ساختن راکت های آلومینیومی و فلزی به سر اومده.
اون گرافین هم که شرکت هد روش مانور می ده در واقع همون گرافیته با کیفیت بالاتر، که شرکت هد الان تبلیغ زیادی روش می کنه.
در پاسخ به پرسش دوم شما هم باید بگم که بله، راکت های فلزی به دست آسیب می رسونن و دستتون رو خراب می کنن.
اون راکتی هم که اسمش رو آوردین از جنس گرافیته. شما می تونین با خیال راحت اون رو بخرین.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: