نمایش پست تنها
قدیمی 01-18-2011, 08:48 AM   #289
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
این کاملا نظر شحصی شماست و 100% هم باهاش مخالفم! اینکه بگن کسی کشش نداره و نمیتونه جامی رو ببره نمیتونه صحت داشته باشه در مورد داویدنکویی که در سالهای اوجش مدام در نیمه نهایی و 1/4 گرنداسلم ها بوده و بیشتر در بازیهای نزدیکی به راجر باخته. ظاهرا فراموش کردین خیلی از همون کارشناسان تنیس که البته من بهشون اعتقاد ندارم دلیل از نطفه بیرون نیومدن خیلی از بازیکنان و بزرگ نشدنشون ( انقدری که لیاقت دارن) رو هم بازی بودن با راجر و نادال میدونن. داویدنکو و رادیک و هیویت هم یکی از اونهان هیویت و رادیک هر دو رنک 1 بودن وقتی راجر نبود!!! هر دو هم گرنداسلم بردن !! منظورم اینه داویدنکو بازیکنی ایده ال هست و اونم میتونست رنک 1 باشه و گرنداسلم ببره اما به 2 بازیکنی خورده (بیشتر راجر) که شاید تاریخ تنیس هیچوقت مثل اون رو پیدا نکنه!
من ارزش کارش رو بالا نمیبرم! اما حقیقت هست! شما یا دوستان دیگر قبول ندارین..چیزی رو عوض نمیکنه!
بد شانسی بازیکنان دیگر به دلیل حضور راجر و رافا رو نه تنها من بلکه خیلی از کارشناسان مطرح تنیس مطرح میکنن!

این حرف شما خیلی بی معنی تنیسور اگه میخواد گرنداسلم ببره باید همرو ببره راجر ورافا نداریم .با این حرف شما باید اندی موری 2 تا گرند اسلم میبرد.
مگه نواک وخوان فدرر تو گرند اسلم نبردن داویدنکو اینهمه با فدرر تو گرند اسلم بازی کرد اگه تنیسور درستو حسابی بود باید حداقل یه بار تو گرند اسلم میبردتش
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: