نمایش پست تنها
قدیمی 07-13-2011, 03:51 PM   #17
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

من خودم هم مي گم. من هميشه كانال هاي ورزشي رو نگاه مي كردم و مي كنم. يه روز كه داشتم بين كانال ها جا به جا مي كردم يه دفعه كه زدم الجزيره 2 ديدم داره تنيس نشون مي ده. از قضا فدرر رو هم داره نشون مي ده. تا قبل از اون اسمش رو در اخبار ورزشي زياد شنيده بودم . واسه همين بسيار كنجكاو شدم كه ببينم اين فدرر كيه.
بازي رو نگاه كردم. تا چشم بهم زدم ديدم 1 ساعت گذشته. باورم نمي شد من 1 ساعت يه ورزشي رو نگاه كردم كه اصلا نمي دونستم چيه. در واقع من محو بازي زيباي فدرر شدم . به طوري كه گذر زمان رو اصلا حس نكردم. خلاصه اون بازي تمام شد. بازي بعد بازي ماريا و لي بود . اون بازي رو كه ديدم واقعا احساس كردم كه تنيس بسيار جذابه . چرا كه ماريا در ست آخر 4-1 عقب بود . بعد 4-6 برد. همه چي با هم قاطي شد هم به راجر هم به ماريا و هم به تنيس علاقه مند شدم. بازي بعدي فدرر با دلپوترو بود . اون بازي رو ديگه كامل ديدم. بازي بسيار جذاب و هيجان انگيز بود. ست اول رو دلپو برد. ست دوم رو راج برد. ست سوم رو دلپو برد. ست چهارم رو راج برد و ست پنجم رو هم راج برد. ديگه از اين بازي به بعد من عاشق راجر و تنيس شدم و روز به روز هم علاقه ام بهش بيشتر شد. در واقع من تنيس رو با نام بزرگ فدرر مي شناسم. بدین ترتیب من رولند 2009 رو هيچ وقت فراموش نمي كنم.

ویرایش توسط Ahoura : 07-09-2012 در ساعت 11:15 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: