نمایش پست تنها
قدیمی 07-19-2010, 03:03 PM   #13
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

علیرضا جان این حرفا بنظر من کمی احساسی هستن، من حس ناسیونالیستی تو رو تحسین می کنم و اینکه دختران هم وطنت رو خیلی دست بالا میگیری، ولی واقع بینانه نظر بدیم خیلی بهتره!...

واقع بینانه؛ دختر زیبا ممکنه همه جا باشه حتی افغانستان و هند و آفریقا و ... ولی اینکه اسم دختر شرقی بر اساس همون نظریه ی احساساتی که گفتم خیلی سرزبون هست کمی بنظر من غیر واقع بینانه هست!

من قبلا با میلاد در این مورد بحث کردیم و نظرمون رو گفتیم، که دختر ایرانی همیشه یه جای کارش میلنگه یا صداش یا قیافش یا هیکلش یا ...، و در کل بنظر من اگه احیانا تو کشور خودمون یه دختر به زیبائی نیکول یا ماریا یا آنا و ... (که نمیگم نداریم) پیدا کنیم و عیب و ایرادی هم نداشته باشه، مطمئنا اینقدر خودش رو دست بالا میگیره که حتی نیکول و ماریا با اون عظمت و معروفیت جلوشون کم میارن

منظور من تو پست قبلیم یه جورائی شوخی بود ولی واقعیت اینه که دختری که زیبائی ذاتی داشته باشه و بدون آرایش به اون زیبائی باشه خیلی به ندرت پیدا میشه...(بالاخره نمیشه منکر این شد که تو ایران دختر زشت کم نداریم!؟)
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: