نمایش پست تنها
قدیمی 07-25-2016, 03:25 PM   #8
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : آیا فدرر در حال سقوط است!؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

جناب هزار اسم

چون این پست خطاب به بنده است، من توصیه ی خودم رو نقض می کنم و به گفته تون جواب می دم اما این آخرین پستیه که توی این تاپیک می نویسم و اگه شما علاقمند به ادامه ی بحث هستین می توی توی پیغام های خصوصی جوابتون رو بگیرین.

نقد و نفی یک مطلب زمانی معناداره که اون نوشته یه ساختار معقول و علمی داشته باشه و هدف رسیدن به نتیجه ی منطقی باشه نه کوبیدن و مسخره کردن یه فرد. زمانی که شما به عنوان یک هیتر فدرر یه مطلب جدیدی در کوبیدن (یا طبق تعریف شما نقد) فدرر می ذارین، اون نوشته تون مشمول چیزی می شه که از برتراند راسل توی امضام نقل قول کردم. دلیلی نداره من بیام با شما بحث کنم و این گفته ی شما رو نقد کنم که 2+2 نمی شه پنج یا اینکه وجود ایسلند روی خط استوا رو نفی کنم.

شما همونطور که در انتهای این پستتون هم به طور ضمنی اشاره کردین، از بحث و دعوا و جنجال لذت می برین و حالا که خوشبختانه دوستان طرفدار راجر استقبالی از نوشته تون نکردین دارین تلاش می کنین که به هر قیمتی که شده یه بحث و جنجال دیگه رو آغاز کنین. با این قبیل حرف ها و پست ها، باید خودتون فهمیده باشین که چرا این بار کسی نوشته های شما رو جدی نگرفته.
خوب خوشبختانه همون اول مشخص شد ادعای شما دروغه که نوشته های من را نمیخوانی و فقط شعار میدی و برای دیگران تجویز میکنی نخواندنش را
باز هم دروغ و تزویر بازهم تبلیغات کذب و دشمنی که دلیلش هم مشخصه
در کجای نوشته اصلی من فدرر تخریب شده یا کوبیده شده ؟کجا بهش توهین شده یا تمسخر شده؟
فدرر برای من قابل احترامه و مسلما یکی از پنج تنیسور برتر تاریخه هر موقع هم کناربکشه
جای خالیش برای من هم حس میشه و برای من هم نبودش دردناکه من هم از تماشای بازی اون در مقاطعی لذت می برم
اما دلیل نمیشه خواهان موفقیت و پیروزیش باشم پنهان نمیکنم از دیدن بازی فدرر در کورت لذت می برم
اما شکستش خصوصا در مراحل بالاتر از کوارتر برای من لذت بخش تره
اگر هیتر کسی هست که دوست نداره فدرر جام بگیره صدالبته هیترم
اون سهم خودش را از سفره افتخارات حتی بیشتر از اونچه باید در مقاطعی با خوش شانسی برداشته
کسی نمیتونه ادعا کنه مغبون شده یا بدشانس بوده که بیشتر نگرفته
اگر در سالهای اخیر به زعم شما بدشانس بوده در عوض قبل از 2010 خوش شانسی های متعددی داشته
قبول کنید باقی افتخارات سهم بقیه بزرگان و نسل جدیده وامسال بعیده حتی دستش به بازل برسه
از کسی ترسی ندارم بخوام دروغ بگم یا نظر واقعیم را پنهان کنم پس این دروغها و تهمتها و تفکرات پوچ و پوسیده خودت را دور بریز و تجدید نظر کن
مشکل تو و امثال تواینه اونچنان فدرر را در ذهن خودتون بزرگ و به مرتبه پرستش رسوندین
اونچنان اون را غیرقابل دسترس و در قله دونستین که الان هر خطر و هر تهدید بالقوه ای
برای فروریختن اون بت پوشالی ذهنتون آشفته تون میکنه و شروع به پرخاشگری و بعضا فحاشی میکنید
این شمایید که هیتر نادال و سپس نواک بوده و حتی چشم دیدن طرفدارانشون را ندارید و با هر توطئه و دسیسه و دروغی
در صدد کنار زدن اونها و خاموش کردنشون هستید مبادا خوابتون آشفته بشه
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول