نمایش پست تنها
قدیمی 05-15-2013, 02:49 PM   #23
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir k2 نمایش پست ها
1_الان من برای تمرین روی زمین خاکی اون هم زمین خاکی ایران که قرمز نیست انگار قهوه ای از چی باید استفاده کنم؟
2_من الان یه بسته توپ دارم یعنی یه باکس 3تایی در فلزیش رو اصلا باز نکردم همینجوری پلمپ هست.خواستم بدونم تا چند وقت برام میمونه؟
3_توپ اسلازنجر دیگه چیه؟ عجب اسم هایی.چه ویژگی هایی داره؟چرا از توپ های معروف مثل wilson us open استفاده نمیکنید؟
4_ ball pressurizer چیه؟کارش چیه؟
5_
امیرجان
منظور از خاک قرمز همون خاک قهوه ای رنگیه که توی ایران هم هست و قبل از انقلاب تورنمنت بین المللی هم روش برگزار می شد.
اون بسته ی توپت هم حالا حالا واست می مونه نگران نباش. تا یه چندسال دیگه هست و می تونی ازش استفاده کنی.
توپ های Slazenger هم توپ های رسمی ویمبلدون بودن و هستن و شرکت اسلزنجر از اولین شرکت های تولید کننده ی توپ و راکت تنیس بوده که در سال های اخیر با اومدن سایر برندها شهرتش کمتر شده اما هنوز توپ هاش جزو معروفترین ها هستن و هم واسه ی چمن توپ تولید می کنه و هم واسه ی سایر سطوح. شرکت اسلازنجر هم ظاهراً با تنیس نیوزیلند یه قراردادی داره که مسابقات بین باشگاهی باید از توپ های این شرکت استفاده کنن و ما هم واسه ی اینکه به bounce توپ هاش عادت کنیم از همین برند توپ می گیریم. دوام خوبی دارن و بادشون هم به نسبت نوپ های دیگه دیرتر خالی می شه.
ball pressurizer هم عکس و توضیحش توی لینک این پایین هست:
http://www.thumpsports.co.nz/restore...l-pressurizer/
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: