نمایش پست تنها
قدیمی 03-06-2013, 06:54 PM   #5
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

حریفان احتمالی راجر در ایندین ولز :

راند 2 : ایستومین - راند 3 : بنتو - راند 4 : ایزنر / واورینکا - کوارتر : نادال / تیپسی - سمی : بردیچ / فرر

خب راند 2 فکر نمی کنم با دنیس ایستومین مشکلی داشته باشیم اما راند 3 بسیار خطرناکه . دیگه کاملا واضح هست بنتو یکی از بدترین مچ آپ ها برای راجره . معمولا یا نمی تونم ببریمش یا باید انرژی زیادی رو صرف کنیم تا از سدش رد بشیم. چیزی که مشخصه راجر اگر می خواد بنتو رو ببره باید از همون اول نفسشو بگیره و تحت فشار قرارش بده مثل کاری که توی المپیک کرد . اگر بخواد بازی رو پر اشتباه شروع کنه و بنتو سوار بر بازی بشه دیگه نمی تونه بازی رو از دستش در بیاره و بیچاره میشیم میره . راند 4 واورینکا که مشکلی نیست کاملا خودیه ایزنر هم فکر نمی کنم با توجه به مصدومیت های اخیرش آمادگی زیادی داشته باشه. کوارتر نادال یا تیپسی. این تورنمنت اولین تورنمنت هارد کورت رافا پس از 7 ، 8 ماه غیبت هست . به نظر من یا رافا تا کوارتر نمی رسه یا اگرم برسه فکر نمی کنم با توجه به زانوش بتونه فدرر رو حداقل در این تورنمنت شکست بده. درسته که چند بازی خوب بر روی خاک داشته در این چند هفته اخیر ولی وضعیت خاک با هارد زمین تا آسمون فرق داره. اینجا شرایط به کُلی عوض میشه. البته اینا نظر بنده هست و احتمالش هم زیاده که درست نباشه. اگر هم به تیپسی بخوریم که بعید میدونم با این سرویس نه چندان خطرناکش بازم مشکلی داشته باشیم. و اما سمی فینال . قطعا هیچ کدوم از طرفداران فدرر سمی فینال فدرر - فرر رو بهتر از بردیچ - فدرر نمی دونن. خیلی دوست داریم که فرر به این مرحله برسه و در سمی باهاش بازی کنیم. به هر حال اگه فرر بیاد که عالیه اگرم نیاد که دیگه با خداست در اون سمت هم که به احتمال زیاد یا ماری و یا جوکو به دیدار پایانی راه پیدا می کنند که حالا دیگه فینال کاملا شرایطش متفاوته و از الان نمیشه هیچ چیز دربارش گفت. اینا نظر بنده هست. ممکنه درست باشه ممکنه غلط باشه. در آخر هم آرزوی موفقیت برای راجر دارم . امیدوارم امسال هم بتونیم ایندین ولز رو فتح کنیم

و اما مـِریـا

ایشون احتمال خرابکاریش شدیدا بالاست . البته در این چند وقته اخیر معمولا بازی الکی نباختیم. آخرین باخت الکیمون باخت به استوسور در ژاپن بود ، قبل از اون هم یه باخت مفت به لیزیکی در ویمبی دادیم. امیدوارم در این تورنمنت هم باخت الکی نداشته باشیم و اگه قراره به کسی ببازیم یه جوری ببازیم که واقعا حریف برتر باشه نه اینکه ماریا بیاد 4 تا ارور مفت و 5 تا دابل فولت بده و بازی رو دو دستی تقدیم کنه.
خب راند 2 با شیاوونه یا پنتا باید بازی کنیم. هر دوشون این روزا اصلا یه جورایی از تنیس محو شدند شیاوونه یه زمانی خوب بود و خطرناک ولی الان دیگه بعید میدونم مشکل ساز باشه. پنتا هم که آخرین بازیمونو در یو اس 2011 بهش باختیم اما چند ماهی مصدوم بوده و اصلا مسابقه نداده الان هم فکر نمیکنم چندان آماده باشه. اون باختی هم که بهش دادیم از همون باختای مفت ماریا بود که عرض کردم راند 3 سوارز ناوارو / وانیا کینگ - راند 4 وینچی - کوارتر بارتولی / ارانی - سمی رادوانسکا / کویتووا و فینال هم آزارنکا . خب این راند هایی که نوشتم به نظرم هیچ کدومش خطری نخواهد بود اگر ماریا بازی ای که در قطر کرد رو به نمایش بزاره کسی نیست که تا فینال جلوشو بگیره. فقط فینال خیلی با آزارنکا خیلی خطرناک هست که اگر ویکا هم مثل قطر باشه عمرا نمی تونیم ببریمش و متاسفانه بازم باید دوم شیم. ولی خب این WTA بسیار بالا پایین داره و باید ببینیم چی میشه. به هر حال امیدوارم مـاریـا هم موفق باشه و حداقل تا فینال دیگه برسه. از اینکه ویلیامز نیست باید نهایت استفاده رو بکنیم. کاری که در استرالیا به درستی انجامش ندادیم. امیدوارم دیگه در این تورنمنت حداقل به فینال برسیم دیگه. چون هم به امتیازش نیاز داریم و هم واقعا بازیکن آنچنان شاخی جلومون نیست. مطمئنا اگه ماریا خودش باشه و خرابکاری نکنه تا فینال کسی جلودارش نیست.

ویرایش توسط Ahoura : 03-07-2013 در ساعت 10:55 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: